Milletvekili Atabek Erenler’de

AK Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, İlçe Başkanı Erdal Köse ile birlikte Erenler’e ziyaretler gerçekleştirdi.

Milletvekili Atabek Erenler’de

AK Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, AK Parti Erenler İlçe Başkanlığını ziyaret ederek Başkan Erdal Köse ile birlikte ilçede bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. İlçede gerçekleşen ziyaretlere Milletvekili Atabek ve Başkan Köse’ye Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, İl Koordinatörü Ülker Şenyurt, İl Kadın Kolları Başkan Yardımcısı Belgin Demirağ, Kadın Kolları Başkanı İlknur Armağan ve Gençlik Kolları Başkanı Halit Yaylalı eşlik etti.

KADIN ELİ HER YERDE
AK Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek ve beraberindeki heyet programlar dahilinde Sanayi Bölgesindeki işletmeleri ziyaret etti. Çalışanlarının büyük çoğunluğu kadınlardan oluşan Ece Tekstil Fabrikasını ziyaret ettiklerini söyleyen Başkan Erdal Köse, “Kadın eli her yerde değerli. Oldukları alanın atmosferini değiştiren birbirinden yetenekli kadın çalışanlarımızın varlığı bizleri her zaman gururlandırdı. Dokundukları her alan güzelleşiyor ve bugün buna bir kez daha şahit olduk. Yönetim Kurulu Başkanı Tansu Canay ve çalışan kardeşlerimize teşekkür ediyorum” dedi.

ESNAF VE VEFA ZİYARETLERİ
Milletvekili Atabek ve partililer daha sonra Sakarya ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Yusuf İlkhun ve Yönetimini ziyaret edip Ramazan ayını tebrik etti. Vefa ziyaretleri kapsamında Önceki Dönem Belediye Başkanı Cavit Öztürk ve Erenler Merkez Camii Emekli İmam Hatibi Hüsamettin Tınaz ailelerine misafir oldular.

ŞEHİT AİLESİNDE İFTAR
Değirmendere Mahallesinden Şehit Mehmet Solak’ın ailesini ziyaret eden Atabek ve partililer şehidin baba evinde iftarını açtı. Atabek, “Gönüllerin anahtarı birbirimizin kapısını çalmaktır. Çalmadık kapı kalsın istemiyoruz. Hamdolsun ki bugün iftarımızı başımızın tacı Şehit Mehmet Solak kardeşimizin hanesinde sularımızı yudumladık. Rabbim niyetlerimizi kabul etsin” şeklinde konuştu.

MİLLETVEKİLİ ATABEK’E TEŞEKKÜR
Programlarda ev sahipliği yapan Başkan Köse ve Atabek iftar sonrası Değirmendere mahallesinde bulunan köy kahvehanesinde vatandaşlarla buluştu.
Gün sonunda Kadın Kolları ve Gençlik Kollarının düzenlemiş olduğu çay sohbetine katılarak tamamlayan İlçe Başkanı Erdal Köse şu ifadeleri kullandı; 
“Şehrimiz için gece gündüz durmadan İlçe İlçe İl İl gezerek çalışan Sayın Milletvekilimiz Çiğdem Erdoğan Atabek ve İlçemiz için hummalı çalışmalarda bulunan Belediye Başkanımız Fevzi Kılıç ile birlikte bereketli bir gün geçirdik. İlçemiz sakinlerini, esnafını, iş insanlarını, bu vatan için evlatlarını vermiş kıymetli şehit ailelerimizi ziyaret ederek Ramazan’ın bereketini birlikte yaşadık. Girmedik gönül, sıkmadık el bırakmamak, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın emeklerini boşa çıkarmamak için mücadele veriyoruz. Rabbim Ramazan ayımızı hepimiz için hayırlı kılsın inşallah.”

Kocaali Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER