Mücadele azmi başarının değerini arttırır

AK Parti Arifiye İlçe Teşkilatı 5. Gençlik Kolları Kongresine katılan Başkan Ekrem Yüce..

Mücadele azmi başarının değerini arttırır

Teknolojiyi iyi kullanan, hayal eden ve üreten tasarımcı ve tedarikçi gençler olacaksınız. 3T modeli ile ülkemizin yarınları sizinle yükselecek. Cesaretiniz ve mücadele azminiz hiç eksilmesin. Zorluklar sizi yıldırmasın. Bunlar başarının değerini arttıran unsurlardır” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, AK Parti Arifiye Gençlik Kolları 5. Olağan Kongresi’ne katılarak Arifiyeli gençlerle bir araya geldi. Kongreye Başkan Yüce’nin yanı sıra Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, 15 Temmuz Milli İrade Derneği Genel Başkanı Ali İnci, AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Murat Salih Başer, AK Parti Arifiye İlçe Başkanı Adnan Akbaş ve Arifiyeli gençler katıldı. Kongre sonucunda Ahmet Can Tanç yeniden ilçe gençlik kolları başkanı seçildi.

Sürükleyici güç olacak
Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde yeni Türkiye'yi oluşturduk ve inşallah bundan sonrada oluşturmaya devam edeceğiz. Yenilenen teşkilatlarımız AK Partimizin sürükleyici gücü olacaktır inşallah. Bizlerin en büyük referansı 19 yılda ülkemize kazandırdığımız hizmetler ve yatırımlardır.
AK Parti iktidarımızın memleketimizde ve dünyada yaptıkları her zaman göz önünde bellidir. Sosyal alanda, yollar, köprüler, okullar, hastaneler, savunma sanayinde nice yollar
kat ettik. Çok daha önemlisi kişilikli, kendi kararlarını kendi veren bir ülke yaptı” dedi.

2 bin yıllık onurlu bir geçmiş
AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Murat Salih Başer, “Unutulmamalıdır ki Ak Parti hareketi 2001 yılında başlamış bir hareket olmasına rağmen davasıyla, ilkeleriyle, hassasiyetleriyle bin 400 yıllık kadim bir geçmişe, 2 bin yıllık onurlu bir yüreğe sahiptir. Geçmişimizden aldığımız ilham ile insani ve ahlaki değerlerimizi her geçen gün geliştirmeye, bugünümüzü daha kıymetli kılmaya çalışıyoruz. Cumhurbaşkanımızı sadece yaptığı işler için değil geçmişimizi ve geleceğimizi birleştirdiği bizlere sevgiyi aşıladığı için seviyoruz” dedi.

Tarih yazmaya devam edeceğiz
Başkan Ekrem Yüce, “Bizler Allah’a hamdolsun millete, ümmete hizmet etmenin tadına varmış bir topluluğuz. Hizmet bilinci kendinden fedakarlık edip ümmet için, millet için dertlenme yani diğerkâmlık bizim için çok önemli. Bu devlet fedakar, cefakar, hadim yani hizmet eden gençlerin önderliğinde tarih yazmaya devam edecektir. Bizim 3 ana noktada çok çalışmamız lazım. Bize T modeli gençler lazım. Teknolojiyi iyi kullanan, hayal eden ve üreten tasarımcı ve tedarikçi gençler lazım. Bizim gençlerimiz teknolojik, tasarımcı ve tedarikçi olacak. Bu T modelini bir araya getirdiğimiz zaman ülkemize gıpta ile bakacaklar. Gençlerimiz cesaretli olmalılar. Güçlüklerden çekinmemeliler çünkü güçlükler başarının
değerini arttırır. Güçlükten korkmasınlar, güçlükler başarıların ancak süsü olurlar” dedi.

SBB Basın Şube Müdürlüğü

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER