Müteahhitler Birliği Buğaçayır’ı ziyaret etti

Sakarya Müteahhitler Birliği Başkanı Murat Bayrak ve yönetimi Büyük Birlik Partisi Serdivan İlçe Başkanı Halil Buğaçayır’ı makamında ziyaret etti.

Müteahhitler Birliği Buğaçayır’ı ziyaret etti

Müteahhitler Birliği Başkanı Murat Bayrak ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri; Ali Çelik, Mustafa Say, Cengiz Bayar, Murat Kotan, Nurten Bora, Zeynep Alkan, Mehmet Yeşilyurt son zamanlarda başarılı çalışmaları ile anılan BBP Serdivan İlçe Başkanı’nı ziyaret etti. Başkan Buğaçayır misafirlerini Erdem Yaşar, Önder Kazaner, Barbaros Okkaoğlu, Şenol Yıldız, İbrahim Yılmaz, Sercan Ayan ve Ozan Berkçan’dan oluşan kadrosu ile karşıladı.

Buğaçayır’a tam destek
Son dönemlerde inşaat sektörünün geldiği nokta ve hammadde de yaşanan artışların gündeme getirildiği ziyarette, gittikçe düşen alım gücüne dikkat çekildi. Buğaçayır’ın Serdivan’da yaptığı çalışmaları yakinen takip ettiklerini belirten Müteahhitler Birliği başarılarının devamını dileriz ifadeleri ile verdikleri desteği belirtti.

Başkan Buğaçayır ise Müteahhitler Birliği’nin şehrimize katma değer katan insanlar tarafından oluşturulduğunu dile getirerek, ‘’ Teşkilatımıza gerçekleştirmiş olduğunuz ziyaret bizi ziyadesiyle mutlu etmiştir. Kendim ve Ekibim adına Murat Bayrak nezdinde Müteahhitler Birliği’ne ziyaretleri ve hoş sohbetlerinden dolayı teşekkür ediyorum’’ ifadeleri ile ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirtti.
 

Kocaali Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER