Nur GÜLŞAN tam gaz devam

Sakarya Milletvekili Aday Adayı Nur Gülşan programına ara vermeden ve hız kesmeden devam ediyor. AK Parti 27. Dönem milletvekili Aday Adayı Nur Gülşan programı kapsamında Sivil Toplum Kuruluşlarını ziyaret etti. 

Nur GÜLŞAN tam gaz devam

Yapılan programda SESOB Başkanı Hasan Alişan, Sakarya Yerel Kültür Derneği Başkanı Necmettin Kırık ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Türk Kızılayı Sakarya Şubesi Başkanı Zahit Tiryaki ve yönetimi ziyaret edildi.kocaali
Sivil Toplum Kuruluşlarına gerçekleştirmiş olduğu ziyaretler kapsamında samimi ve güzel bir şekilde karşılanan Nur Gülşan yapmış olduğu nezaket ziyaretlerinden dolayı Sivil Toplum Kuruluşları Başkanları ve Yönetimleri tarafından gerçekleşen iyi dilek ve temennileri kabul etti.

Sivil Toplum Kuruluşlarının Sakarya için önemine değinen Nur Gülşan, “Şehrimiz gerek kültürel ve geleneksel anlamda gerekse ticari anlamda sahip olduğu Sivil Toplum Kuruluşları sebebiyle çok iyi bir yapıya sahip. En büyük temennim bu uyum içerisinde çalışan Sivil Toplum Kuruluşlarımızın ahenklerini hiçbir şekilde bozmadan aynı istikrar içerisinde çalışmalarını sürdürmeleridir.” Şeklinde konuştu.

Ridvan KARA

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER