Ömer Bektaş'tan ticaretin kalbine ziyaret

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Başkanı Akgün Altuğ, SATSO Meclis Başkanı Talip Kuriş ve Sakarya Esnaf ve Sanatkarları Odası (SESOB) Başkanı Hasan Alişan'ı ziyaret eden

Ömer Bektaş'tan ticaretin kalbine ziyaret

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Başkanı Akgün Altuğ, SATSO Meclis Başkanı Talip Kuriş ve Sakarya Esnaf ve Sanatkarları Odası (SESOB) Başkanı Hasan Alişan'ı ziyaret eden AK Parti Erenler Belediye Başkan Aday Adayı Ömer Bektaş, ticaretin Sakarya'da ki en önemli sivil toplum kuruluşlarıyla istişare etti. 

Tüm ekibimizle bu hizmete hazırız
Sakarya ticaretinin kalbi olan üç önemli sivil toplum kuruluşu liderlerini ziyaret ederek, Erenler Bölgesi’nde yapacakları faaliyet ve projelerinden söz eden Ömer Bektaş destek istedi. Aynı zamanda iş adamı da olan Ömer Bektaş, Erenler ilçesi sınırları içinde yer alan bu üç önemli kuruluşun liderlerine, kendilerini en iyi şekilde ağırlayıp, sıcak ve yakın ilgilerinden ötürü teşekkür etti. Başkan Bektaş, “Yaşayan İlçe sloganı ile aday adayı olduk. Amacımız hem ticaret hem de kültür İlçesi olarak Erenler'imizi görmek arzusundayım. Bu yönde çok önemli dev projeler oluşturduk. Tüm ekibimizle bu hizmete hazırız. Spor ve iş dünyasının adayı olarak, hizmet eri olmak mantığıyla bu yola çıktık. Derdimiz, muradımız Sakarya'mız ve Erenlerimiz. Sayın Cumhurbaşkanımız ve liderimizin dediği gibi 'Durmak Yok, Yola, Hizmete devam'” şeklinde mesaj verdi.
 

Levent CANDAN

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER