Ömer Tan; Kaymakam Karabulut'u ziyaret etti

Erenler'in en büyük mahallerinden biri olan Erenler Merkez Mahallesi'nin Muhtar Adayı Ömer Tan;  seçim çalışmaları kapsamında Erenler Kaymakamı Salih Karabulut'u makamında ziyaret etti.

Ömer Tan; Kaymakam Karabulut'u ziyaret etti

TAN: "Halka hizmet sevdamız olacaktır" kocaali 
Halk ve esnaf ziyaretinin yanı sıra seçim bölgesinde bulunan bürokrat, siyasi parti ve stkları da tek tek ziyaret ederek seçim çalışmalarını sürdüren Erenler'in en büyük mahallerinden biri olan Erenler Merkez Mahallesi'nin Muhtar Adayı Ömer Tan;  Erenler Kaymakamı Salih Karabulut'u makamında ziyaret etti. Ziyaretinde çalışmaları ve projeleri hakkında Kaymakam Karabulut'a bilgi veren Tan; mahallerinde 8 bini aşan seçmeni bulunduğunu belirterek; muhtarlığın gönül işi olduğuna vurgu yaparak; 31 Mart'ta seçildiği taktirde, 1 Nisan 2019 Pazartesi itibariyle önceliğinin 24 saat telefonu açık olan Erenler Merkez Mahallesi'nin Muhtarı olarak, halka hizmet sevdasıyla hizmetini sürdüreceklerinin sözünü verdi.

KARABULUT: "Muhtarlık demokrasinin temel taşıdır"
Göreve geldiğinde devamlı kaymakamlık ile irtibat halinde olacaklarını belirten Erenler Merkez Mahallesi Muhtar Adayı Ömer Tan; halkın istek, sorun ve şikayetlerinin de acil ve hızlı çözüme kavuşturan bir muhtar olacağını söyledi. Muhtarlık görevinin demokrasinin temel taşı olduğunu belirten Erenler Kaymakamı Salih Karabulut; ziyaretinden dolayı Erenler Merkez Mahallesi'nin Muhtar Adayı Ömer Tan'a teşekkür ederek, çıktığı bu yolda yolunun açık olması temennisiyle, başarılar diledi. 
 

Levent CANDAN

Güncelleme Tarihi: 27 Şubat 2019, 16:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER