Sakarya AK Parti’de İlk Kadın Belediye Başkanı Aday Adayı

AK Parti Ferizli İlçesinde ilk kez kadın aday adayı çıktı. Ferizli Ak parti kadın kolları başkanlığını yapan ve daha sonra 27. Dönem AK Parti Sakarya Milletvekili aday adayı Nursel AKSİT Aday adaylığını açıkladı.

Sakarya AK Parti’de İlk Kadın Belediye Başkanı Aday Adayı

Ak parti Ferizli İlçesinde ilk kez kadın aday adayı çıktı. Ferizli ak parti kadın kolları başkanlığını yapan ve daha sonra 27. Dönem AK Parti Sakarya Milletvekili aday adayı Nursel AKSİT Aday adaylığını açıkladı. AKSİT, 1992-1996 yıllarında Refah Partisi kadın kolları  teşkilat başkanı, 2006-2012 yılları AKP Ferizli kadın kolları başkanlığı, 2007-2009 Yeni kent Devlet Hastanesi Halkla İlişkiler, 2009-2015 Ferizli Belediyesi Sosyal İşler Müdür vekilliği, 27. Dönem AK Parti Sakarya Milletvekili  Aday Adaylığı, Halen Karasu Belediyesi zabıta Müdürlüğü iş yeri ruhsat birim sorumlusu ve Profe koordinatörlüğü yapan AKSİT, görevinden istifa edip, Ferizli Belediyesi’ne ilk Kadın Başkan aday adaylığını açıklayan AKSİT 3 çocuk annesi.

AKSİT, Aday adaylığı başvurusunu 12 Kasım Pazartesi günü Ferizli İlçe Başkanlığına yapacak. AKSİT, tek amacımız var; Ferizli’de, Ak parti ’nin ve dolayısı ile Ferizli’nin kazanmasıdır dedi. AKSİT, halkla iç içe yaşayan bir kadın lider yakışır. Tek amacımız Ferizli’nin kazanmasıdır. Halkın gücü halkın sesi, umudu ve geleceği için yola çıktığını söyleyen AKSİT, ”Umutlarımıza sarılan, üretime el veren herkesi kucaklayan bir başkan olacağım. Kadınların başarılı yüzünü Ferizli’ye değer katarak göstereceğim. Konuşan değil üreten dikey değil yatay şehircilik ve Sosyal belediyecilik anlayışıyla halkımın karsısında  güçlü ekibimle bir belediye olacağız. ” diye konuştu.
HABER-ASLI ÇAM

Aslı ÇAM

Güncelleme Tarihi: 09 Kasım 2018, 12:20
YORUMLAR
Hasbin ALLAH
Hasbin ALLAH - 1 yıl Önce

Haberini yapacak başka kimse bulamadınızmı Ahmet SOĞUK Beyin Dostu olduğunu neden yazmadınız

koray inal
koray inal - 1 yıl Önce

Hayirlisiolsun insAllah

Hasbine cevap
Hasbine cevap - 1 yıl Önce

Hasbin rumuzlu bey yada bayan senin basindan boyle olaylar sıkca gecti galiba kendinizle karistirmayinda baskalarini...uyarayim dedim

Hasbin ALLAH
Hasbin ALLAH - 1 yıl Önce

Ben doğruları yazdım bu kadını Ferizli tanıyor tehdit şantajla yapmayacağı şey yok yeter ki eline koz geçsin tüyü bitmemiş yetimin hakkını yiyenlerin başında gelir Boş konuşma cevap yazan

SIRADAKİ HABER