Sakarya'da Ak Parti, MHP ve BBP İttifakı

Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar ve beraberinde yer alan AK Parti Serdivan İlçe Başkanı Burak Erken, Sosyal İşler Başkanı Murat Akgül,

Sakarya'da Ak Parti, MHP ve BBP İttifakı

İlçe Başkan Yardımcısı Erol Bülbül ve MHP Serdivan İlçe Başkanı Yaşar Haydar Kara ile birlikte Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Ömer Faruk Bürtek, Serdivan İlçe Başkanı Halil Buğaçayır ve BBP Kadın Kolları İl Başkanı Sevda Dadaş, Serdivan İlçe Kadın Kolları Senanur Yaşar ile ekibine ziyarette bulundu.

Sakarya'nın sorunları mercek altında
Katılımın üst seviye de olduğu ve ziyarette yer edinen konuşmalarda iki önemli konu üzerine yoğunlaşıldı. 
Bundan sonraki süreçte görüşmelerin akabinde AK Parti, Milliyetçi Hareket Partisi ve Büyük Birlik Partisi İlçe Başkanlarının yanı sıra, partilerin İlçe Kadın Kolları ve İlçe Gençlik Kolları Başkanları ile her ayın belirli günlerinde bir araya gelinerek Sakarya ve Serdivan İlçesi başta olmak üzere ülke sorunlarının çözüme kavuşturulma noktasında çalışılacağı dile getirildi.

Gün birlik ve beraberlik günü
İkinci gündeme getirilen madde de ise, ilçe başkanlarının zaman zaman bir araya gelerek, yaklaşan ramazan ayı münasebetiyle ilçe sınırları içerisinde yer alan ihtiyaç sahipleri ailelere ulaşabilir ve faydalı olma adına istişareler yapılarak bu insanlara yardım götürüleceği ele alındı. 
Başkan Buğaçayır, konuya ilişkin açıklamasında,‘’ Bu ziyarette beni yalnız bırakmayan BBP İl Başkanı Ömer Faruk Bürtek, İl Başkan Yardımcıları ve İlçe Başkanlarım, İl Kadın Kolları Başkanlarım, Genel Sekreterim ve Alperen Ocakları Başkanım ve ekibine çok teşekkür ediyorum." dedi. 
Ziyaret sonrası Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımda ‘’ 2023’te Cumhur İttifakı ile güven ve istikrar sürecek, Türkiye büyüyecek!’’ ifadelerini kullandı.

 

Kocaali Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER