Sakarya Saadet şubat ayı il divanı yapıldı

Saadet Partisi Sakarya İl Başkanlığı Şubat ayı İl divan toplantısı yapıldı.

Sakarya Saadet şubat ayı il divanı yapıldı

Saadet Partisi GİK üyesi Hüseyin Oruç'un katılımıyla yapılan İl divan toplantısına Teşkilat başkanı Cahit Baykal başkanlık etti. Şubat ayı çalışmalarının değerlendirildiği toplantıda birim başkanları, ilçe başkanları, kadın kolları ve gençlik kolları aylık çalışma raporlarının sunumunu yazılı ve sözlü olarak verdi. 

Ülke gündemine yönelik partililere seslenen Hüseyin Oruç, adalette ve hukukta keyfiliğin, uluslararası ilişkilerde ve dış politikada işbirlikçiliğin esas alındığını kaydederek, “Bu sebeple toplum gelecek endişesine kapılmıştır. Hem ekonomik hem de manevi boşluğa düşen halkımız gelecek endişesi yaşamaktadır.”

Sakarya İlinin sorunlarını ve teşkilat çalışmalarını anlatan Teşkilat Başkanı Cahit Baykal, 81 ilde tüm teşkilatları ile hazır olan, nadir partilerden Saadet Partisi'nin, baskın seçime hazır tek parti olduğunu ifade etti. Baykal, 16 ilçe de modern teşkilat çalışmalarını aralıksız devam ettiklerini, araziye inerek vatandaşla mahalle buluşma programları tertip ettiklerini, insanların mahallede yaşanan sorunları not alarak yetkililere ilettiklerini ifade ederek,  “Ak Parti zulüm düzeni 20 yıldır devam ediyor. Maddi ve manevi erozyona uğrayan ülkemizin tek kurtuluşu Milli Görüş temsilcisi Saadet Partisi’nin iktidarı ile mümkündür. Çalışmalarımız bu doğrultudadır.” şeklinde konuştu.

Saadet Partisi GİK üyesi Hüseyin Oruç ise, Türkiye’de büyük geçim sıkıntısı ve geçim darlığı artmakta, adaletten eğitime, ekonomiden dış politikaya, sorunlar büyüyerek artmakta, dış politika faciası ise evlere şenlik, toplum olarak zor durumda olduğunu belirterek şu ifadeleri kullandı;
“Doğalgaz ve elektrik zamları vatandaşı zor durumda bırakıyor iktidar hangi algıyı yönetirse yönetsin bizim gündemimiz halkın gerçek gündemidir. Pahalılık, faturalara gelen zamlar ve itibar ile güvenini kaybeden kamu kurumları bizim gerçek gündemimizdir. Gardiyan değil garson devlet anlayışının savunucusu bir partiyiz. Halkın çıkarlarını halkın hizmetine kullanacağız.”

Kocaali Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER