ŞEN: “Esnaflar bizim can damarımızdır

Sakarya Esnaf ve Sanatkârları Odaları Birliği (SESOB) Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Alişan'ı makamında ziyaret eden tek Kadın Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Diş Hekimi Tuğba Akkar Şen; esnaflarla ilgili projelerini ve hedeflerini anlattı. 

ŞEN: “Esnaflar bizim can damarımızdır

SESOB ziyaretinde, Birlik Başkanı Hasan Alişan ile görüşen Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Diş Hekimi Tuğba Akkar Şen; kendisinin de bir esnaf kızı ve eşi olduğuna dikkat çekerek; “Esnafların derdini ve yaşadıkları sıkıntıları çok iyi bilirim. Bende genç yaşıma rağmen 30 ülkeyi dolaşan bir Sakarya’nın Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı olarak; esnafların da daha rahat bir yaşam sürmesi için ekonomiyi canlandıracak projelerimiz var. İnşallah göreve geldiğimizde siz ve sizin gibi stklarla birlik ve beraberlik içinde olacağız. Hedefimiz; Sakarya ve Sakarya’yı Dünya’da tanınmış şehirlerarasına sokmak” dedi. 

Şen’i tebrik eden Alişan başarılar diledi
Ziyaretlerinden dolayı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Diş Hekimi Tuğba Akkar Şen’e teşekkür eden Sakarya Esnaf ve Sanatkârları Odaları Birliği (SESOB) Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Alişan; “Medeni cesaretinizden dolayı sizi tebrik ediyorum. Sakarya’ya sizin gibi genç ve özgüveni yüksek bir belediye başkanı olması; Sakarya’ya bir kadın eli değmesi, şehri daha da kalkındıracağına inanıyorum. Çıktığınız bu yolda size başarılar diliyorum. Yolunuz açık olsun” dedi. 

Genç aday Tuğba Akkar Şen’e esnaflardan sevgi seli
Hafta sonu; vaktini esnaflarla geçiren AK Parti genç ve tek Kadın Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Diş Hekimi Tuğba Akkar Şen; Katlı Pazaryeri, Çark Caddesi ve Uzun Çarşı esnafını ziyaret ederek, sorun ve isteklerini dinledi. “hayırlı “işler dileklerinde bulunan Tuğba Akkar Şen; onlardan destek isteyerek; hemşeriler parkındaki engelli ve emeklilerle de sohbet etmeyi ihmal etmedi. Ekibi ile birlikte yaptığı esnaf ziyaretinde Sakarya ekonomisi için yapılacakları irdelediklerini ve esnafların beklentilerini değerlendirdiklerini belirten Tuğba Akkar Şen; “Esnaf ve vatandaşlarımızı ziyaret ederek sokağın sesini ve bir Belediye Başkanından beklentilerini bizzat kendilerinden dinledik. İhtiyaçlarını tespit edip yapacağımız projelerimizi kendilerine aktardık. Sokaktan aldığımız destek bizlere güç verdi” dedi
 

Levent CANDAN

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER