Serdivan güçlenecek diyen Nuri Oktay; Rumeli Balkan’larda

AK Partili Genç Belediye Başkan Aday Adayı Nuri Oktay; Rumeli Balkan’lardan destek istedi

Serdivan güçlenecek diyen Nuri Oktay; Rumeli Balkan’larda

AK Partili Genç Belediye Başkan Aday Adayı Nuri Oktay; Rumeli Balkan’lardan destek istedi.Seçim çalışmaları kapsamında, seçim bölgesi Serdivan’da bulunan Sakarya Rumeli Balkan Kültür ve Dayanışma Derneği’ni ziyaret eden AK Parti Serdivan Belediye Başkan Aday Adayı Av. Nuri Oktay; projeleri hakkında bilgi vererek, destek istedi. kocaali

21 Haziran’da gerçekleşen 27. Dönem Milletvekilliği genel seçimlerinde gönül verdiği partisi AK Parti’den Milletvekili Aday Adayı olan Av. Nuri Oktay; bu sefer “Siyaset gençleşiyor; Serdivan güçleniyor” sloganıyla Serdivan İlçesi’nde Belediye Başkan Aday Adayı oldu. Çalışmalarını aralıksız sürdüren Sakarya’nın en genç belediye başkan aday adayı Nuri Oktay; ziyaretleri kapsamında Sakarya Rumeli Balkan Kültür ve Dayanışma Derneği’ni ziyaret etti. Dernek Başkanı Mehmet Şehit ve Yönetim Kurulu üyelerine Serdivan ile ilgili hedef ve projeleri hakkında detaylı bilgi verdi. Serdivan’da Rumeli ve Balkanlardan gelen vatandaşların nüfus olarak önemli bir sayıda olduğunu belirten Oktay; 31 Mart 2019’da gerçekleşecek Yerel Yönetimler seçimi için kendisine destek istedi. Serdivan ilçesinin sorunları ve çözüm önerileriyle ilgili dernek üyeleriyle istişarede bulunan Oktay; “Serdivan’daki tüm dernek, vakıf ve esnaflarımızı kapı kapı geziyoruz. Gittiğimiz her yerde vatandaşlarımızın sorunları ve ihtiyaçlarını not alarak, çözüm yolları hakkında vatandaşlarımızla fikir alışverişinde bulunuyoruz. Serdivan ilçemiz ve Sakarya şehrimiz için elimizden gelen ne olur, hangi projeyi geliştirebiliriz diye sürekli düşünüyoruz. Büyüklerimizin biz genç kişilerin desteğine ihtiyacı bulunmaktadır. Biz elimizden gelenin en iyisini yaparak, gece gündüz çalışarak halkımızın sorunlarına çare bulmak zorundayız. Genel merkez teşkilatımız hangi aday üzerinde karar kılarsa, bizde bugüne kadar gençlik kolları teşkilatında olduğu gibi adayımızın arkasında 30 Mart akşamına kadar çalışacağız” dedi.
Sakarya Rumeli Balkan Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Mehmet Şehit ise Serdivan’da çıkan genç aday adayını desteklediklerini ve yanında olduklarını belirterek, Nuri Oktay’ın adaylık yolunda başarılarının devamını diledi.
 

Levent CANDAN

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER