Tatlılı Teşekkür Ziyaretleri

Referandum öncesinde Kocaali köylerini ziyaret ederek bilgilendirme çalışmaları yürüten Ak Parti Kocaali İlçe Teşkilatı çalışmalarına, referandumun hemen ardından yüksek oranda evet oyunun kullanıldığı köylere teşekkür ziyaretleri düzenleyerek devam etti.

Tatlılı Teşekkür Ziyaretleri
Köy ziyaretlerine katılan İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri gittikleri köylerde vatandaşlara tatlı ikram etti.

Teşekkür ziyaretlerinde durmak yok
Referandumda en yüksek oranda ‘Evet’ kullanılan Beyler, Çobansayvant, Koğukpelit köylerine teşekkür ziyareti gerçekleştiren ve vatandaşlara tatlı ikramında bulunan Ak Parti Kocaali İlçe Yönetim kurulu üyeleri, tatlılı teşekkür ziyaretlerinin Kadıköy ve Çukurköy köylerine de gerçekleştirileceğini söylediler. Yönetim kurulu üyeleri en yüksek oy oranı elde edilen 5 köyün ziyaret edilmesinin ardından mahalle sıralamasına göre, en yüksek ‘Evet’ oyu alınan Ortaköy Tangaz Mahallesi ve Kocaali Karşı Mahalle’ye de aynı şekilde ziyaret gerçekleştirileceğini belirttiler.

Halkımıza teşekkür ediyorum
Gerçekleştirdikleri köy ziyaretlerinde, vatandaşların ilgisinden memnun olduklarını belirten Ak Parti Kocaali İlçe Başkanı Hüseyin Altuntaş “Ziyaret ettiğimiz her köyümüzde vatandaşlarımızın yoğun ilgisi ile karşılaşıyoruz. Zaten kendileri sandık başına giderek kullandıkları ‘Evet’ oyları ile ilgilerini göstermişlerdi. Bizlere güvenen, bizleri destekleyen, çalışmalarımızda yanımızda olan ve bu desteğini sandık başında kullandıkları ‘Evet’ oyları ile gösteren duyarlı halkımıza bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi.

Erman CİNASOĞLU

Güncelleme Tarihi: 25 Mart 2013, 14:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER