Teşkilat Seçime Hazırlanıyor

Milliyetçi Hareket Partisi Kocaali İlçe Teşkilatı ve Milliyetçi Hareket Partisi Kocaali Kadın Kolları, ilçe başkanlığınca düzenlenen değerlendirme ve tanışma toplantısında bir araya geldi.

Teşkilat Seçime Hazırlanıyor
İlçe binasında gerçekleştirildi
Milliyetçi Hareket Partisi Kocaali İlçe Teşkilatı ve kadın kolları, MHP Kocaali İlçe başkanlığı tarafından geçtiğimiz hafta içi düzenlenen değerlendirme ve tanışma toplantısında bir araya geldi. Milliyetçi Hareket Partisi Kocaali İlçe Binasında gerçekleştirilen değerlendirme ve tanışma toplantısına teşkilat yönetim kurulu üyeleri ve kadın kollarının yanı sıra partiye yeni dahil olan üyeler de katıldı. Toplantıda ayrıca, katılımcılara çeşitli ikramlarda bulunuldu.

Kuvvetli teşkilat ve uyumlu çalışma
Toplantının ardından açıklamada bulunan MHP Kocaali İlçe Başkanı Kemal Din “Bilindiği üzere ülkemiz, yoğun geçen bir referandum döneminin ardından, yeni bir seçim dönemine doğru hızla yol almaktadır. Siyasi partilerimizin uç noktalarında bulunan ilçe teşkilatlarımız ise, gerek seçime hazırlık aşamasında gerekse seçim dönemlerinde en yoğun çalışan birimlerimiz olmaktadır. Özellikle seçim dönemlerinde alınabilecek en verimli sonuç, teşkilatın mevcut yapısının, dahil edilen yeni üyeler ile daha da kuvvetlendirilmesi ve birbiri ile organize olarak yürütülen çalışmalar neticesinde elde edilmektedir” dedi.

Çalışmalarımızı değerlendirdik
Seçim döneminde yapılacak olan çalışmaların alt yapısı hazırladıklarını belirten MHP Kocaali İlçe Başkanı Kemal Din “Teşkilat olarak düzenlediğimiz değerlendirme ve tanışma toplantısında ilçe yönetim kurulu üyelerimiz, kadın kollarımız ve partimize yeni katılan arkadaşlarımız ile bir araya gelerek, mevcut çalışma planlarımız dahilinde, önümüzdeki seçim döneminde teşkilatımız tarafından gerçekleştirilecek olan faaliyetlerimizle ilgili değerlendirmelerde bulunduk. Her seçim döneminde olduğu gibi 2011 genel seçimlerinde de, genel merkezimizin talimatları doğrultusunda üzerimize düşen görevleri en iyi şekilde yerine getirmek üzere çalışacağız. Tüm arkadaşlarımıza şimdiden başarılar diliyorum” dedi.

Erman CİNASOĞLU

Güncelleme Tarihi: 25 Mart 2013, 18:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER