Tuğba Akkar Şen’den SATSO’ya ziyaret

“Güçlü Türkiye, güçlü Sakarya bir Sakarya için” sloganıyla yola çıkan Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Diş Hekimi Tuğba Akkar Şen, SATSO’yu ziyaret ederek, Yönetim Kurulu Başkanı Akgün Altuğ’a projelerini anlattı.

Tuğba Akkar Şen’den SATSO’ya ziyaret

Şen; göreve geldiklerinde “Sakarya için sizlerle ortak çalışmalar içerisinde olacağız” dedi. kocaali 

ŞEN: “Ortak Payda Sakarya olacaktır”
Sivil toplum örgüt ziyaretlerine Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası ile başlayan Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Diş Hekimi Tuğba Akkar Şen, SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Akgün Altuğ ile görüştü. SATSO Yönetim Kurulu üyelerinin de hazır bulunduğu ziyaretinde hedef ve projelerini anlatan Tuğba Akkar Şen; “Göreve geldiğimizde SATSO ile Sakarya için fikir alışverişinde bulunacağız. SATSO bu şehrin en değerli sivil toplum örgütünün başında gelmektedir. Çünkü iş dünyasının oluşturduğu stkların üyeleri de aynı zamanda buranın da üyesidir. Allah’ın izniyle Büyükşehir Belediye Başkanı olduğumda projelerimizi hayata geçirirken ortak paydamız Sakarya için SATSO ile işbirliği içinde olacağız” dedi.

ALTUĞ: “Genç ve aydın insanların her zaman siyasette ihtiyacı var”
Haftalık Yönetim Kurulu toplantısı öncesinde Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Diş Hekimi Tuğba Akkar Şen’i ağırlayan SATSO Başkanı Akgün Altuğ; “Aday adaylığınızı sizin adınıza sevindim. Sizin gibi genç ve aydın insanların siyasette  her zaman ihtiyacı var. Sizin gibi kişilerin siyasette olması Türkiye ye farklı bir açı getirecektir. Sizi medeni cesaretinizden dolayı tebrik ediyor, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adaylık yolunda başarılar diliyorum” dedi. “Şirketler birbirleri arasında rekabet yapıyor, bunun nedeni ise daha sağlıklı ve rahat yaşamak içindir” diyerek Akgün Altuğ; “Belediye başkanlığına aday olacak kişilerde, her birinin amacı ve seçim politikalarının ‘şehri daha yaşanılabilir hale nasıl getirebiliriz ve daha da nasıl geliştirebiliriz’ olmalıdır” diyerek, tüm adaylara da mesaj verdi.
 

Levent CANDAN

Güncelleme Tarihi: 20 Kasım 2018, 14:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER