Yeniden Refah  Partisi'nden  Esnaflara Ziyaret

Yeniden Refah  Partisi Sakarya İl Başkanı Hidayet Kaya ile İlçe Başkanları ve beraberindeki birim başkanlarıyla  Adapazarı Çark Caddesi ve çevresinde bulunan esnafları  iş-yerlerinde ziyaret ederek, esnafların ve vatandaşların görüş ve önerilerini dinlediler.

Yeniden Refah  Partisi'nden  Esnaflara Ziyaret

Başkan Hidayet Kaya ve beraberindeki ilçe başkanları ile birlikte gerçekleştirdiği  esnaf ziyaretlerinde, Başkan Kaya’nın esnaf ve vatandaşlarla sıcak ve samimi diyalog kurduğu görüldüğü.  Başkan Kaya hafta sonu gerçekleştirdikleri etkinlik  ile ilgi olarak şunları söyledi; 

“Esnaflarımız İçin Biz Varız!”

“ Bugün tüm ilçe başkanlarım ve il yönetim üyesi olan arkadaşlarımla birlikte esnaf ziyaretlerinde bulunduk. Gittiğimiz heryerde , adımını attığımız her iş yerinde esnaflarımızın bizlere karşı  teveccühünü sıcak ve samimi ilgisini gördük.  Ziyaretlerimiz esnasında  esnaflarımızın dile getirdikleri sorunlarını dikkatlice  dinleyerek notlarımızı aldık. Görüyoruz ki esnaflarımızın çok büyük sorunları var. Ekonomideki kötü gidişat esnafımızı  her geçen gün daha da derinden etkilemekte ve yarınlara iyimser bakamamaktadır.  İçinden geçtiğimiz zor bir dönmede esnaflarımızın  sorunlarını katlanarak maalesef artmıştır. Sorunlarına çözüm üretmesini  bekledikleri iktidar maalesef  esnafımızın beklentilerini  karşılanması noktasında çok uzakta kalmıştır. 2023 hedeflerinin şimdiden hayal olması  esnafımızın ve milletimizin  iktidara olan güvenini,  umudunu yitirmiştir.  Biz Yeniden Refah Partisi olarak, toplumun büyük bir bölümünün gelecek adına  umudunu  yitirildiği bu dönemde sahalara inerek vatandaşlarımızın beklentilerini önerilerine kulak vererek  ‘ Esnaflarımız İçin, Çiftçilerimiz İçin Gençlerimiz İçin, Üreticilerimiz İçin, Toplumumuz İçin Biz Varız!’ diyoruz.   Geçmişi  tertemiz olan  Milli Görüş  düşünce sine dayalı anlayışımız ile  siyaseti  makam elde etme, koltuk sahibi olma aracı değil milletimize  çözüm üretme, hizmet etme aracı olarak görüyoruz. Bu nedenledir ki vatandaşlarımızla seçimden seçime değil, her daim birlikte, halkın içinde olacağız.” dedi  


Yeniden Refah Partisi’nden Renkli Görüntüler

Yeniden Refah Partisi İl Başkanlığının organize ettiği hafta sonunda gerçekleştirilen esnaf ziyaretleri etkinliğine ilçe teşkilatları da destek vererek şehrin en işlek caddelerinde olan Dr. Nuri Bayar Cadde’sinde stand açıp tanıtım çalışmalarında bulundu.
 
Vatandaşların sıcak ilgisiyle karşılan çalışmalarda il ve ilçe teşkilat görevlilerince vatandaşlara broşür dağıtılıp üye çalışmalarında bulunuldu.  Başkan Hidayet Kaya düzenlenen stand-tanıtım çalışmalarıyla ilgili olarak, “ Sakarya İl Başkanlığımız tarafından organize edilen, il ve ilçe teşkilatlarımızın da katılım gösterdiği stand –tanıtım çalışmalarında milletimizin partimize göstermiş olduğu teveccüh bizleri ziyadesiyle memnun etmiştir. Sadece bir gün olarak düzenlediğimiz tanıtım çalışmasında bile  yüzlerce vatandaşımız stantımızı ziyaret etti ve onlarca vatandaşımızda partimize  üye odu. Bu ilgi  gösteriyor ki  yeni kurulmasına rağmen ,81 il ve tüm ilçelerde kısa bir sürede teşkilatlarını tesis eden partimize milletimizin güveni tam.  Bu teveccüh aynı zamanda ülkenin yönetiminde bizleri görmek istediğinin de bir göstergesidir. Yeniden Refah Partisi olarak ülkemizin ve milletimizin tüm sorumluluklarını üstlenebilecek liyakatli kadrolara sahibiz. İnşallah, milletimiz için, yaşanabilir bir Türkiye için hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

 

Kocaali Haber

Güncelleme Tarihi: 27 Ekim 2020, 10:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER