Yenikent’i sorunsuz yaşanılabilir bir mahalle haline getireceğiz

Çalışmalarına hız veren CHP Adapazarı Belediye Meclis Üyesi Adayı Şuayip Ür; Yenikent Bölgesi’nde esnaf ve vatandaşlarla buluştu. 

Yenikent’i sorunsuz yaşanılabilir bir mahalle haline getireceğiz

ADAPAZARI’NIN DÖRT BİR YANINDA
31 Mart’ta gerçekleşecek olan mahalli İdareler Seçimi için Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adapazarı Belediye Başkan Adayı İsmail Kılıç ile birlikte yola çıkan Adapazarı Belediye Meclis Üyesi Adayı Şuayip Ür; Adapazarı’nda belediye başkanlığını ve belediye meclis üyeliklerini almak için çalışmalarına hız verdi. Çalışmalar kapsamında Adapazarı’nın dört bir yanına dağılan CHP’liler, bu kapsamda CHP Adapazarı Belediye Meclis Üyesi Adayı Şuayip Ür ise partisinin Belediye Meclis Üyesi adayı Ferhan Üretmen ile birlikte Yenikent Bölgesi’ne çıkarma yaptı. Karaman, Camili ve Korucuk Mahallesi’nde esnaf ve vatandaşlarla buluştu. 
 
KILIÇ VE EKİBİNE
Yaptığı ziyaretinde vatandaşların kendisine yöneltilen talep ve şikâyetlerini dinleyen Şuayip Ür; sorunların çözümü için 31 Mart’ta Adapazarı Belediye Başkanı Adayı İsmail Kılıç ve belediye meclis üyelikleri için partisi CHP’ye oy istedi. Göreve geldiklerinde isteklerin yerine gelmesi ve sıkıntıların çözümü için gece gündüz demeden halk için çalışacaklarını sözünü veren Şuayip Ür; “Hep üvey evlat olarak görünen Karaman, Camili ve Korucuk Mahallesi’nin oluşturduğu Yenikent’i sorunsuz yaşanılabilir bir mahalle haline getireceğiz” dedi.

Levent CANDAN

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER