Zeki SÜRER: “Destek sizden, yetki bizden”

Mithatpaşa Mahallesi’nden Muhtar adayı olan Zeki Sürer; “Mithatpaşa Mahallemizin geleceğine katkı sağlayacak çalışmalara hep birlikte imza atmaya varmısınız”

Zeki SÜRER: “Destek sizden, yetki bizden”

Mithatpaşa Mahallesi’nden Muhtar adayı olan Zeki Sürer; “Mithatpaşa Mahallemizin geleceğine katkı sağlayacak çalışmalara hep birlikte imza atmaya varmısınız” diyerek, Mahalli İdareler seçiminde kendisine oy istedi.
 
Sürer: “Azalarımızda görev yaparak, sorumluluk alanları olacak”
Sakarya Makedonya ve Tüm Göçmenler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Sürer; 31 Mart mahalli İdareler Seçimi’nde Mithatpaşa Mahallesi’nden Muhtar Adayı olduğunu açıkladı. 1965 Mithatpaşa Mahallesi doğumlu evli ve üç çocuk babası olan Emekli Esnaf Zeki Sürer; mahalli halkından destek isleyerek; “Mithatpaşa Mahallemizin geleceğine katkı sağlayacak çalışmalara hep birlikte imza atmaya varmısınız” dedi. Aza Adayları “Cihan Kurt (Belediyeden Sorumlu olacak). Adil Alabaş (Camilerden sorumlu olacak). Recep Akarsu (Mahalle sorunlarının takipçisi olacak). İsmail Balaban (Sosyal işlerden sorumlu olacak). Mehmet Şen, Kadir can, Nizamettin Türkseven ve Kerem Hacı” ile yola çıkan Mithatpaşa Mahallesi Muhtar Adayı Zeki Sürer projelerini de şöyle açıkladı: “Yeni muhtarlık binası yapılıp, sekreteri ile göreve sunulması. Sağlık ocağını en kısa zaman da faaliyete geçirilmesi. Pazar yerimizin kapalı alana çevrilmesi. Camilerimizin içi ve dışı daha temiz, düzenli hale getirilmesi. Belediye işlerimizin daha aktif ve daha çözünür olması. Dar gelirli ailelerimize gerekli ihtiyaçların sağlanması. Sait Faik Abasıyanık parkının revize edilmesi, düzgün bir şekilde faaliyete geçirilmesi. Okuyan dar gelirli öğrencilerimize, elimizden gelen yardımın yapılması.”

Levent CANDAN

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER