Alper Sahilspor’u Anlattı

Kocaali Sahilspor formasıyla 2009 – 2010 sezonu 2.Amatör Küme mücadelelerinde üstün performans göstererek, takımın başarısında önemli rol oynayan Alper Kanbur, takımın şu anki durumunu ve beklentilerini dile getirdi.

Alper Sahilspor’u Anlattı
2. Kümeyi özetledi
2009 – 2010 sezonunu özetleyen genç oyuncu Alper Kanbur “Geçtiğimiz sezon kulüp yönetimi, teknik heyet ve takım arkadaşlarımızla birlikte el ele vererek çok iyi bir çıkış yakaladık. Her zaman bir öncekine göre daha fazla çalışıp üst üste maçlar kazanarak beklentileri en iyi şekilde cevaplandırdık. Harcadığımız emeklerin karşılığını ise namağlup şampiyonluk yaşayarak aldık. Tabi ki bunda taraftarımızın katkısı çok büyük” dedi.

Kadromuz genişledi
Sürekli çalıştıklarını belirten Kanbur “Bu yıl aramıza çok sayıda genç ve yetenekli arkadaşımız katıldı ve kadromuz oldukça genişledi. Yaklaşık iki ay aşkın bir süredir, haftada en az 3 – 4 idman yaparak, ara vermeksizin çalışıyoruz. Yeni hocamız Köksal Ok disiplinli ve tecrübeli bir hoca. 2009 – 2010 sezonunda Beyler hoca ile yakaladığımız başarıyı Köksal hoca ile 1. Amatör Küme’de de tekrarlamak istiyoruz. Lige en iyi şekilde hazırlandığımızı ve adımızdan sıkça söz ettireceğimizi düşünüyorum” dedi.

Üzerimizde baskı var
Önceki sezon yakalanan çıkışın kendileri üzerinde baskı yarattığını ifade eden Kanbur “Önceki sezon hazırlık karşılaşmaları da dahil olmak üzere, oynadığımız 19 karşılaşmada da mağlubiyet yaşamadık, taraftarımız haklı olarak bizden aynı başarıyı tekrarlamamızı bekliyor. Futbolcular olarak ister istemez bunun stresini yaşıyoruz. Camia olarak bu baskıyı üzerimizden atacağımıza ve taraftarımıza aynı coşkuyu tekrar yaşatacağımıza inanıyorum” dedi.

Mahcubiyet yaşatmayacağız
Sezon arası vermeden üst lige yükselmeyi hedeflediklerini dile getiren Kocaali Sahilspor’lu genö oyuncu Alper Kanbur “2010 yılında kurularak liglere geri dönen Kocaali Sahilspor olarak, ara vermeden 2. Sezonun sonunda Süper Lige yükselmeyi ve ilçemizi en iyi yerlerde layığı ile temsil etmeyi hedefliyoruz. Tek istediğimiz 12. Adamımız olan taraftarımızın bizleri yalnız bırakmaması. Mahcubiyet yaşatmayacağımıza inanıyorum” dedi.

Erman CİNASOĞLU

Güncelleme Tarihi: 25 Mart 2013, 13:52
SIRADAKİ HABER