Avis türki̇ye, sporun yanında!

Avis Türkiye, TEB BNP Paribas Tennis Championship İstanbul Uluslararası Kadın Tenis Turnuvasına ulaşım sponsoru oldu.

Avis türki̇ye, sporun yanında!

Türkiye Tenis Federasyonu İstanbul Tenis Merkezi’nde 8-13 Eylül tarihleri arasında düzenlenen TEB BNP Paribas Tennis Championship İstanbul’da dünya sıralamasında ilk 100’ün içerisinde yer alan yıldız isimlerin yanı sıra milli tenisçilerimizin de ulaşımı Avis Türkiye güvencesiyle sağlanıyor.

Avis Türkiye, başta Fenerbahçe Spor Kulübü olmak üzere futbol, motor sporları, spor konferansları gibi kulüp ve etkinlik sponsorluklarını sürdürürken şimdi de Türkiye’nin en büyük uluslararası tenis turnuvasına ulaşım sponsoru olarak sporun ve sporcunun yanında olmaya devam ediyor.

Avis Türkiye’den yapılan açıklamada “Bir arada olamadığımız bu zorlu günlerde, sporun birleştirici gücünden yararlanarak sponsorluğumuz aracılığı ile İstanbul’da bu çapta bir turnuvanın ve turnuvada dünyanın en iyi sporcularıyla mücadele edecek milli tenisçilerimizin yanında olmak istedik. “Bütün Yollar Tenise Çıkıyor!” söylemi üzerinden yapacağımız iletişim çalışmaları ile bu önemli turnuvanın bilinirliğini arttırmak ve ülkemizde tenis branşının yaygınlaşmasına katkı sağlamayı hedefliyoruz.” denildi.


Türkiye’nin mega otomotiv perakendecisi ve araç kiralama şirketi Otokoç Otomotiv’in çatısı altında faaliyet gösteren küresel araç kiralama markası Avis, Türkiye’nin ilk araç kiralama markasıdır. Pazara giriş yaptığı 1974 yılından bu yana sektörünün lideri olan Avis Türkiye, ülkenin en yaygın araç kiralama ağına ve en geniş araç filosuna sahiptir. İlk ve öncü olmanın getirdiği sorumlulukla, geliştirdiği yeni konsept ve iş birlikleriyle sektörün ve bu sektörü besleyen diğer sektörlerin gelişmesinde önemli katkı sağlamaktadır. Sağladığı müşteri memnuniyeti ile müşterileri tarafından zirvede tutulmakta ve ödüllerle başarılarını taçlandırmaktadır. Avis Türkiye, EMEA ülkeleri arasındaki müşteri memnuniyeti sıralamasında liderliğini korumaktadır.

Kocaali Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER