Gençlik’ten Aile Kampı 

Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Kocaali Gençlik Merkezince Sağlıklı Yaşam ve Spor Kulübü kapsamında Aile Kampı düzenlendi.

Gençlik’ten Aile Kampı 

Kocaali Gençlik Merkezi Müdürü Ramazan Doğanay ve Gençlik liderleri ve gönüllü gençlerle,  Turnalık Yaylasında Aile Kamp kuruldu. Kampa Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar ve ailesi ile katıldı. Turnalık ve Çiğdem Yaylasında gezildi.  Aile Kampında Çadır Kampı, doğa yürüyüşü, geleneksel sporlar, halat çekme ve futbol başta olmak üzere bir çok farklı etkinlikler düzenlendi.  Kampa katılan aileler, Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne böylesine güzel bir kamp düzenledikleri ve destekleri için de Kocaali Belediyesine teşekkür ettiler. 

Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürü Arif Özsoy ; “ Gençlik Merkezlerimiz tarafından geçtiğimiz hafta sonu Arifiye ve Kocaali’ de düzenlediğimiz kamplarımızda katılan tüm aile ve gençlerimizi en iyi şekilde ağırladık. Vatandaşlarımız için tesislerimizi belirli aralıklar dezenfekte ediyoruz. Salgın döneminde sağlık, temizlik ve sosyal mesafeye dikkat ediyoruz.  Her işin başı sağlık “ şeklinde konuştu. 
 

Sinan KOLCU

Güncelleme Tarihi: 05 Ekim 2020, 12:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER