İnandık ve başardık Durmak yokçalışmaya devam

Sakarya’da yapılan Türkiye Boks şampiyonasına iki sporcusuyla katılan Ünlü Boks Antrenörü Keskin’in iki sporcusu da sporcuları, Türkiye şampiyonu oldu.

İnandık ve başardık Durmak yokçalışmaya devam

11–17Temmuz Atatürk spor salonunda Yapılan Türkiye Boks şampiyonası tamamlandı. Sakarya’nın ev sahipliğini yaptığı şampiyonaya iki sporcusu ile katılan, Milli Takım Boks Antrenörü Muhammet Ali Keskin’in sporcuları Türkiye şampiyonu oldular ve altın madalyalarını aldılar.
Şampiyonayla ilgili açıklama yapan Ünlü Boks Antrenörü Muhammet Ali Keskin, İnandık, Çalıştık ve Başardık. Zor geçen pandemi sürecini iyi değerlendirdik. Yetkili organlardan çalışma iznimizi alarak, hijyen tedbirlerine de azami riayet ederek çalışmalarımıza aralıksız devam ettik. Sonuç ortada. Sporcularım Enes Uysan ve Muhammet Serin ile katılmış olduğumuz Türkiye şampiyonasına, iki sporcumda şampiyon olarak madalyalarını aldı. Çok mutluyuz. 
Sakaryalı olmamız hasebiyle aynı zamanda ev sahipliğini de yapmış olduğumuz Türkiye Boks şampiyonası çok verimli ve güzel geçti. Birçok ilimizden gelen sporcu ve Antrenör arkadaşlarla hasbihal ederek bilgi ve tecrübe paylaşımında bulunduk. 
Zaman zaman tansiyonların yükseldiği şampiyonayı, Allaha şükür kazasız bir şekilde tamamladık. Bu süreçte bizlerden desteğini hiç eksik etmeyen, Gençlik Spor İl Müdürüm Arif Özsoy ve ekibine. Sakarya Büyükşehir Belediyemize, Sporcularıma her daim destek olan Adapazarı Belediye Başkan ve Yardımcılarına. Bizimle beraber terleyen ve heyecanı hiç dinmeyen Boks İl temsilcim Necdet Güroğlu’na. Sporcularımın hazırlanmasında Emeği geçen Yardımcı antrenörlerime ve bu zorlu süreçte bizleri hiç yalnız bırakmayan tüm dost ve boks severlere, Boks camiam adına çok teşekkür ediyorum. Yeni hedefler için, Durmak yok çalışmaya devam. dedi

 

Kocaali Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER