Kobaş; 4 final vizesi aldı

Türkiye Yüzme Federasyonu’nun 25-26 Kasım 2017 tarihlerinde İstanbul Tozkoparan Yüzme Havuzunda düzenlediği “11-12 Yaş Ulusal Gelişim Projesi” kapsamındaki yarışlarda 6 sporcusu ile katılan Kobaş Yüzme Kulübü; gösterdiği başarısıyla 6 madalya ile 4 final vizesi aldı.

Kobaş; 4 final vizesi aldı

Türkiye Yüzme Federasyonu’nun 25-26 Kasım 2017 tarihlerinde İstanbul Tozkoparan Yüzme Havuzunda düzenlediği “11-12 Yaş Ulusal Gelişim Projesi” kapsamındaki yarışlarda 6 sporcusu ile katılan Kobaş Yüzme Kulübü; gösterdiği başarısıyla 6 madalya ile 4 final vizesi aldı. kocaali

Başarıdan başarıya
Katıldığı tüm yarışmalarda gösterdiği başarılarla adından sıkça öz ettiren Kobaş Yüzme Kulübü; 2006 doğumlu sporcularından; Ayşe Deniz Güven, Yağız Efe Bolat, Aydınhan Göze, Yusuf Uçar Mayıs ayında yapılacak olan finallere katılmaya hak kazandı. Öte yandan 2005 doğumlu olan sporcularından Alperen Gürsoy ve Zeynep Azra Özel ise yeni yılda yaşlarından dolayı mayıs ayında yapılacak olan finallere hak kazanmalarına rağmen katılamayacak. Türkiye’nin tek 5. Kademe Yüzme Antrenörü ve Kobaş Yüzme Kulübü’nün Teknik Direktörü Serhat Çetinkaya ve Baş Antrenörü Onur Kılıç; sporcuları ile özel çalışmalarına devam ediyorlar.

Levent CANDAN

SIRADAKİ HABER