Kocaalispor Sessiz Sedasız Geliyor

2012-2013 Sezonu’nda Bölgesel Amatör Lig 10. Grup’ta mücadele edecek olan Kocaalispor sezon hazırlıklarını sessiz sedasız sürdürüyor.

Kocaalispor Sessiz Sedasız Geliyor
Kulüp içerisinde yaptığı değişiklikleri saklı tuttuğu için il basının eleştirilerine hedef olan mavi beyazlı ekip taraftarı ile kucaklaşacağı sezon açılışı için gün sayıyor.

Heyecan artıyor
2011-2012 Süper Amatör Küme Şampiyonluğu’nun ardında adını Bölgesel Amatör Lig’e yazdıran kuzey temsilcisi Kocaalispor’da şu günlerde, yaklaşan sezon açılışının heyecanı yaşanıyor. Tecrübeli Antrenör Selami Tarhan ve yardımcısı Necmi Işkın’ın önderliğinde lige hazırlanan ve yaklaşık iki hafta önce Kocaali Merkez Plajı Serdar Pansiyon’da sıkı bir kamp dönemine giren mavi beyazlı ekip, günlük iki idman içeren çalışma programı uyguluyor.

Milli takım gibi kadro
2011-2012 sezonunda şampiyonluğu getiren kadrodan az sayıda futbolcu ile yola devam diyen Kocaali temsilcisi yurt genelinden kadrosuna kattığı tecrübeli futbolcularla dikkat çekiyor. Bir önceki kadrodan Talip Toprak, Murat Ateş, Fatih Yılmaz, Aziz Turgut ve Muzaffer Erdoğan ile anlaşan Aytaç Sarı başkanlığındaki Kocaalispor yönetimi, Antalya Bölgesi Takımı Kumlucaspor’dan Aysan Akkaş, Ahmet Burak Ekler, Akyazıspor’dan Zekeriya Nalçacıoğlu, İstanbulspor’dan Fatih Karael, Dersimspor’dan Alihan Güreşçi, Çerkezköy’den Aykut Baltacı, Ramazan Doruk, Mehmet Aşlamacı, İstanbul Maltepesor’dan Ali Kemal Zengin, Aydınspor’dan Umut Yeşiltepe, Vefaspor’dan Milli Kaleci Bilge Göktürk Duran, Kocaali Sahilspor’dan Özgür Özdemir ile üst sıraları hedefliyor.

Sezon açılışı bu hafta
Yaklaşık iki hafta önce başlayan kamp döneminin verimli geçtiğini ifade eden Kocaalispor Genel Kaptanı Yasin Yılmaz, takımın taraftarı ile buluşacağı açılış karşılaşması için gün saydıklarını vurguladı. İl genelinde yayın yapan basın organlarının Kocaalispor’a yaptığı eleştirileri yersiz bulduğunu belirten Kaptan Yılmaz, “Kesinleşmeyen hiçbir değişikliği basın ile paylaşmadık” dedi. Genel Kaptan Yasin Yılmaz “Kadromuzu mevkisinin en iyisi olarak nitelendirilen futbolcu arkadaşlarımız ile güçlendirdik. Yaklaşık iki hafta önce Kocaali’de kampa girdik ve sezon için aralıksız çalışıyoruz. Gayet disiplinli bir sistem oluşturduk. Sezon açılışını hafta içi Sakaryaspor A2 Takımı ile yapmayı planladığımız özel bir müsabaka ile gerçekleştirmeyi hedefliyoruz. Ayrıca ilçe halkımızın da takip ettiği gibi bazı basın organları tarafından gelişmeleri paylaşmadığımız için oldukça eleştirildik. Teknik heyet ve futbolcu kadromuzdan kesinleşmeyen hiçbir değişikliği paylaşmama hakkımızı saklı tuttuk. Aksi gelişme yaşanması halinde ekibimizde oluşa bilecek moral bozukluğunu engellemiş olduk. Transfer döneminin tamamlanmasına daha zaman var. Kadromuza katmak için dört futbolcu ile görüşmeye devam ediyoruz” dedi.

Erman CİNASOĞLU

Güncelleme Tarihi: 27 Mart 2013, 15:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER