Kocaali’ye Cumhuriyet Hediyesi 3 Madalya

Sakarya Taekwondo İl Temsilciliği tarafından düzenlenen 29 Ekim Cumhuriyet Kupası Turnuvası Lütfü Yaman Spor Salonu’nda gerçekleştirildi.

Kocaali’ye Cumhuriyet Hediyesi 3 Madalya
Turnuvada katılan Kocaali Taekwondo Spor Klübü bir altın ve iki bronz madalya kazandı.

145 sporcu katıldı
Sakarya Taekwondo İl Temsilciliği tarafından düzenlenen 29 Ekim Cumhuriyet Kupası Turnuvası’na Sakarya’daki tüm kulüplerin yanı sıra İstanbul, Bursa, Kocaeli, Ankara, Niğde ve Muğla’dan çok sayıda kulüp ve 145 sporcu katıldı. Lütfü Yaman Spor Salonu’nda gerçekleştirilen turnuvada Gençler ve Ümitler kategorilerinde müsabakalara çıkan Kocaali Taekwondo Spor Klubü bir altın ve iki bronz olmak üzere üç madalya kazandı.

Katıldığı tüm turnuvalarda Kocaali’yi en iyi şekilde temsil eden Murat Şahan ve öğrencileri 29 Ekim Cumhuriyet Kupası Turnuvası’nda da Kocaali’nin adından söz ettirdi. Gençler – Ümitler kategorisi 84 kilo müsabakalarında üst üste 3 karşılaşma kazanan Yavuz Selim Din altın madalya’nın sahibi olurken, yine aynı kategorideki 58 kilo müsabakalarında üst üste 2 karşılaşma kazanan Ömer Faruk Avcı ve aynı kategoride 51 kilo müsabakalarında ikinci karşılaşmasında rakibine puanlar kaybeden Ahmet Din bronz madalyanın sahibi oldular.

Erman CİNASOĞLU

Güncelleme Tarihi: 25 Mart 2013, 17:43
SIRADAKİ HABER