Kuzeyin çocuklarından Taekwondo şovu

Ferizli Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü ve Ferizli Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünün katkılarıyla,

Kuzeyin çocuklarından Taekwondo şovu

Yenihayat Paralimpik Spor Kulübü olarak Taekwondo 2022 yılı 1.dönem kuşak terfi ve diploma töreni Taekwondo Antrenörü Murat Şahan nezaretinde Ferizli Spor Salonunda gerçekleşti. Yaklaşık 100 sporcunun ve velilerinin yanı sıra, yüzlerce izleyicinin de katıldığı programa ilgi beklenenin çok üzerinde gerçekleşti.

Kuşaklar arası yapılan müsabakalar alkışlarla desteklendi
Gerçekleştirilen Taekwondo müsabakalarında dereceye giren sporculara ödüllerini Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu takdim etti. Müsabakaları izleyen belediye başkanı Gündoğdu’ya İlçe Spor Müdürü Serkan Aydön bir adet sembolik olarak Karakuşak hediye etti. Hediye edilen Karakuşak kemeri, Başkanın beline Taekwondo Antrenörü Murat Şahan bağladı.

Programı tribünleri dolduran kalabalık seyirci kitlesi heyecanla izledi.
Yapılan Taekwondo kuşak terfi ve gösteri şovları, sertifika taktim töreniyle son buldu. Katılımcılara ve sporcu Velilerine, Taekwondo Antrenörü Yusuf Uygur’a, Sakarya Medya Derneği Başkanı Mehmet Sağlam’a teşekkür eden Antrenör Murat Şahan, İnşallah Kuzeyin çocukları arasından Türkiye ve Dünya Şampiyonları çıkarıp, İlçemizin, İlimizin ve Ülkemizin tanıtımına da katkı sağlamış olacağız. Dedi 

Ferizli Belediyesi Basin Servisi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER