Nehrin Çocukları ile Sakaryaspor Yine Kazandı

Sakarya Valiliğinin himayelerinde İl Millî Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülen #SporSakarya projesi kapsamında #NehrinÇocuklarıTakımıylaKenetleniyor etkinliğiyle ilimizin çeşitli ilçe ve okullarından öğrenciler, Sakaryaspor-Diyarbekirspor maçında tribündeki yerlerini aldı.

Nehrin Çocukları ile Sakaryaspor Yine Kazandı

Kendilerine ayrılan tribünleri dolduran 1750 ilkokul ve ortaokul öğrencimiz, karşılaşma boyunca büyük bir coşku ve heyecanla Sakaryaspor’a destek verdi.

Projenin başladığı şubat ayının ilk haftasından itibaren şehrimizdeki tüm maçları izleyen Nehrin Çocukları ile takımımız kendi sahasında hiç maç kaybetmezken bugünkü Diyarbekirspor önünde de üç puanı üç golle kazanmayı bildiler.

İl Millî Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı, #SporSakarya projesiyle tribünleri dolduran öğrencilerimizle gurur duyduğunu belirterek şampiyonluk yolunda önemli bir karşılaşmayı daha galibiyetle kapatan takımımıza şampiyonluk yolunda başarılar diledi. Sakaryaspor'umuza uğurlu gelen #NehrinÇocuklarıTakımıylaKenetleniyor etkinliklerinin devam edeceğini belirtti.
 

Kocaali Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER