Nehrin Çocukları Tribünde, Sakaryaspor zirvede

Sakarya Valiliğinin himayelerinde, İl Millî Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülen #SporSakarya projesi kapsamında #NehrinÇocuklarıTakımıylaKenetleniyor etkinliğiyle ilimizin çeşitli okullarından öğrenciler

Nehrin Çocukları Tribünde, Sakaryaspor zirvede

Sakaryaspor’u desteklemek için tribündeki yerlerini almaya devam ediyor.

Sakaryaspor-Çorum FK karşılaşmasını izleyen 1.000 öğrencimiz 90 dakika boyunca yaptıkları tezahüratlarla takımımıza büyük destek verdiler.

Grubunda lider olan Sakaryaspor’un farkla kazandığı Çorum FK karşılaşmasının devre arasında Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce de Kulüp Başkanı Cumhur Genç ile birlikte öğrencilerimizin arasına katılarak tribündeki coşkularına ortak oldu.

‘Nehrin Çocukları Takımıyla Kenetleniyor’ etkinliğinde Sakarya’daki karşılaşmalarda kendilerine ayrılan tribünde yerlerini alan öğrencilerimiz, tüm taraftarların sevgisini kazandı. İl Millî Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı, #SporSakarya projesinin başladığı ilk günden itibaren öğrencilerimizin stadyumda çok sayıda maç izlediğini ve bu maçların hiçbirinde Sakaryaspor’un kaybetmediğini belirterek ‘Nehrin Çocukları Takımıyla Kenetleniyor’ etkinliğinin takımımıza uğurlu geldiğini ifade etti ve şampiyonluk yolundaki takımımıza başarılar diledi.
 

Kocaali Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER