Şampiyonluk yolcuğu başladı

Sakaryaspor’un Kocaelispor’la oynayacağı final karşılaşması öncesinde takımı kaldığı otelden stadyuma uğurlayan Başkan Ekrem Yüce,

Şampiyonluk yolcuğu başladı

“Şampiyonluk öncesi takımımızı uğurladık. Olimpiyat Stadyumunda şampiyon olup, şehrimize kupayla döneceğimize inancımız tam. Takımımız kupayı Sakarya’ya getirecek” dedi. 

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Sakaryaspor’un Kocaelispor’la oynayacağı playoff finali öncesinde takımı kaldığı otelden stadyuma uğurladı. Teknik ekip ve futbolculara tek tek başarı dileyen Başkan Yüce, Sakaryaspor’un şampiyonluk kupasıyla şehre döneceğini söyledi. Sakaryaspor maç öncesi konakladığı otelden büyük bir destekle stadyuma doğru yola çıkarken, Başkan Ekrem Yüce de buradan maçın oynanacağı Atatürk Olimpiyat Stadyumuna hareket etti.

Şampiyonluğa inancımız tam
Başkan Ekrem Yüce, şampiyonluğa olan inançlarının tam olduğunu ifade ederek, “Maç öncesi takımımızın yanında olduk ve şampiyonluk yolculuğu için stadyuma uğurladık. İnanıyoruz, inşallah takımımız bugün kupanın sahibi olarak adını TFF 1. Lige yazdıracak. Çok heyecanlıyız. Uzun bir maratonun ardından son 90 dakikamıza çıkıyoruz. Şehrimizin gözü kulağı İstanbul’dan alınacak güzel haberlerde olacak. Başarılar Sakaryasporum, başarılar çocuklar” dedi.

SBB Basın Şube Müdürlüğü

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER