Sapanca’da 30 Ağustos Zafer Kupası İçin 11 Takım Ter Dökecek 

Sapanca Belediyesi tarafından “30 Ağustos Zafer Bayramı” dolayısıyla düzenlenen, mahalleler arası 30 Ağustos Zafer Kupası Futbol Turnuvası başlıyor.

Sapanca’da 30 Ağustos Zafer Kupası İçin 11 Takım Ter Dökecek 

Sapanca’daki Mahalleler arasında gerçekleşecek turnuvada 11 takım tek dökecek. 19 Ağustos Cuma saat 17.00 da METEM Okulu bahçesinde başlayacak olan turnuvada ilk karşılaşma Çayiçi Yıldırım Spor ile TOKİ Team arasında yapılacak.

Çocuklarımız dostluk içinde kıyasıya rekabet edecekler
Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen “Belediyemiz tarafından düzenlenen mahalleler arası 30 Ağustos Zafer Kupası Futbol Turnuvasında 2017 yılı ve sonrası çocuklarımız dostluk içinde kıyasıya rekabet edecekler.  19 Ağustos Cuma günü başlayacak olan karşılaşmalar, 27 Ağustos Cumartesi günü sona erecek. Takımlarını kuran tüm çocuklarımıza, hocalarına, velilerimize ve muhtarlarımıza teşekkür ediyorum. Zafer Kupası’nın özellikle futbolcularımız için sakatlanmadan, kardeşçe ve barış içinde geçmesini diliyor, tüm takımlara başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

Turnuvanın ilk karşılaşması Çayiçi Yıldırım / Spor ile TOKİ Team arasında oynanacağı aktarıldı. Mahalleler Arası 30 Ağustos Zafer Kupası Futbol Turnuvasında: A Grubunda; Toki TEAM, Çayiçi Yıldırım, Rüstempaşa Mendres, Mekece SPOR, Söğütlü Kale, Kestanelik Spor B Grubunda; Camicedit Spor, Alaçam Spor, Çayiçi Spor, Söğütlü Spor, Yazlık Spor mücadele edecek.

Kocaali Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER