Spora ve sporcuya destek

Son dönemde il çağında ve ulusal bazda elde ettiği başarılarla adından sıkça söz ettiren ve Halk Eğitim Merkezi desteği ile faaliyetlerini sürdüren Kocaali Güreş Takımı’na ilçe esnaflarından destek gelmeye devam ediyor.

Spora ve sporcuya destek
Geçtiğimiz hafta içi güreş takımının Kocaali Kapalı Spor Salonu’ndaki antremanını ziyaret eden Kocaali Candaş Emlak ortakları Tahir Çağırıcı ve Fatih Özcan sporcuları tebrik ederek 20 adet eşofman takımı hediye etti.

Kocaali Güreş Takımı’nın il çapındaki ve ulusal bazda düzenlenen turnuvalarda elde ettiği başarıların ilçe adına önemli olduğuna vurgu yapan Çağırıcı “Gençlerimizin elde ettiği başarıları genellikle basından takip ediyor ve onlarla birlikte gururlanıyoruz. Kendilerinin bu başarısı hem ilçedeki sportif faaliyetlerin gelişmesi hem de diğer gençlerimizin spora yönelmesi adına örnek teşkil ediyor.

Kendilerini tebrik ediyoruz. Bu ilçede yaşayan bu ve burada kazanan esnaflar olarak olarak destek olmak hepimizin asli görevi. Gücümüz yettiği kadar sporcu kardeşlerimize destek olacağız” dedi.

Kocaali Güreş Takımı Antrenörü Aziz Erdoğan ve Kocaali Güreş Spor Kulübü fahri başkanı Şaban Koto da Candaş Emlak ortakları Tahir Cağırıcı ve Fatih Özcan’a teşekkür ederek ilçe esnaflarını sporcu gençlere destek olmaya davet etti. 

Erman CİNASOĞLU

Güncelleme Tarihi: 28 Şubat 2015, 19:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER