Sultanlar basının karşısında

Sakarya basını ile Ormanpark'da Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından verilen tanışma kahvaltılı programında sultanlar görücüye çıktı

Sultanlar basının karşısında

Generali Sigorta Sakarya Voleybol Spor Kulübü, Voleybol Federasyonu 1. Ligine dün start vermiş ve aynı gün çekilen kurs ile maç programı belli olmuştu.  Sakarya spor basını ile Ormanpark'da buluşan Filenin Sultanları "rotasını önce lige tutunmak ve ardından Play-Off" olarak belirledi. Bu sezon Generali Sigorta ile yarışacak olan kızlar, Sakarya Spor basınının karşısına geçti. Tanışma ve hedeflerin belirlendiği programa Kulüp Başkanı Ömer Bektaş ve yöneticiler katıldı.

Teknik kadro ve tüm sporcuların hazır bulunduğu basın toplantısında hem tanışma hem de fikirler, hedefler masaya yatırıldı. Başkan Ömer Bektaş, zoru başardıklarını dikkat çekerek "geçen sezon Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce ve Sponsorlarımız, değerli dostlarımızın katkılarıyla el ele, mütevazi bir kadro ile şampiyonlar şampiyonu olarak 1.lige yükseldik. Bu sezon ise Generali Sigorta gibi sektörün en büyüğüyle kader birliği yaparak yola çıktık. Bu sürecin oluşumunda kulübe ve kızlarımıza sahip çıkan Generali Sigortanın Türkiye deki en büyük Acentası Cüneyt Denir Generali Sigorta Türkiye Genel Müdürü  şükranlarımı sunarım. Bu yılda başta Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem Yüce ve ekibinin de katkılarıyla hedefimize doğru ilerleyeceğimize inancım tamdır. Bu iş gönül işi ve şehre, ekonomiye, istihdama katkıdır. Kadın hakları diyoruz, sahip çıkalım diyoruz ve sözde kalmıyor bunu icraata da döküyoruz. Şehir olarak gerçekten kızlarımıza, kadınlarımıza sahip çıktığımızı da göstermeliyiz. Buradan kadın girişimci ve partili kadın kollarına, kıdınlar Birliği vb dernek stk lara da sesleniyorum. Gelin bu kızlarımıza hep beraber sahip çıkalım. Güçlü kadın güçlü ülkedir" şeklinde mesaj verdi.

Levent CANDAN

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER