Sultanlar yine mutlu Seriye devam 1-3

Gölcük İhsaniye Spor Kulübünü deplasmanda 3-1 ile geçen Sakarya Voleybol Spor Kulübü galibiyet serisini 3'e çıkarttı

Sultanlar yine mutlu Seriye devam 1-3

İçeri de dışarı da maçlarını kazanan ve sezona bomba gibi giren Sakarya Voleybol Spor Kulübü, deplasman da konuk olduğu Gölcük İhsaniye Spor Kulübünü 22-25, 25-19, 20-25, 15-25  setlerle 3-1 devirdi. İlk iki maçı 3-0 ile geçen Sakarya Voleybol Spor Kulübü, güçlü rakibi karşısında üçüncü maçında ilk setini verse de karşılaşma dan 3-1 galibiyetle ayrılarak 3'de 3 yaptı. Seriye takan filenin sultanları puan durumunda da 2. Sırada ki yerini korudu.

Başarılı antrenör İdris Demir'in öğrencileri 3'de 3 yaparak salondan mutlu ayrıldı. Karşılaşmayı Kulüp Başkanı Ömer Bektaş, Kenan Oran'da izledi. Takımı yalnız bırakmayan başkan Bektaş ve Kenan Oran, daha sonra galibiyet yemeğinde takımı tebrik etti. Takımı deplasmanda yalnız bırakmayan taraftarlar karşılaşma sonunda sporcularla galibiyet sevincini birlikte yaşadılar.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce'nin büyük destek verdiği takım galibiyetten galibiyete koşmaya devam etti. Filenin Sultanları galibiyeti Başkan Yüce'ye hediye ettiler.

Levent CANDAN

SIRADAKİ HABER