Genç yeteneklere desteğimiz sürecek

Başkan Toçoğlu, SAİTEM kulübü üyesi SAÜ’lü genç mühendislerle bir araya geldi. Toçoğlu, “Teknolojik kalkınma ülkemiz için oldukça önemli.

Genç yeteneklere desteğimiz sürecek


Elektrikli Araç Projesi Evrim ile ulusal ve uluslararası pek çok yarışmada ödül almaya hak kazanan SAÜ’lü öğencilerimizi gönülden kutluyorum” dedi. 

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu,  SAÜ SAİTEM öğrenci kulübü ile bir araya geldi. AKOM’da gerçekleştirilen toplantıya SAİTEM Kulüp Başkanı Mert Yavuz ve yönetim ekibi yer aldı. Yavuz, Başkan Toçoğlu’na kulüplerine sunmuş olduğu destekten dolayı teşekkür ederek elektrikli araç Evrim’in fotoğrafını hediye etti. 

Desteğimiz sürecek
Başkan Toçoğlu, “Elektrikli Araç Projesi Evrim ile ulusal ve uluslararası pek çok yarışmada ödül almaya hak kazanan SAÜ’lü öğencilerimizi gönülden kutluyorum. Teknolojik kalkınma ülkemiz için oldukça önemli. Üniversite yılları öğrencilerin kendilerini yetiştirmeleri için büyük bir fırsat. Bu fırsatı genç arkadaşlarımız iyi değerlendirmeli. Sistemli ve düzenli çalışmalı. Genç mühendis adaylarımızdan oluşan SAİTEM’e olan desteğimiz devam edecek. Büyükşehir Belediyesi olarak genç yeteneklere ve eğitime desteğimizi sürdüreceğiz” dedi. 

SBB Basın Şube Müdürlüğü

Güncelleme Tarihi: 24 Ekim 2018, 16:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER