Karasu ve Kocaali' Fiber Internet Hizmeti

Karasu ve Kocaali'de Internetsiz ev ve işyeri kalmayacak beklemek derdine son. Gün içerisinde internet hizmetiniz aktif hale geliyor.

Karasu ve Kocaali' Fiber Internet Hizmeti

Kocaali ve Karasu genç girişimcileri Yeni nesil fiber internet teknolojisini karasu ve kocaali ilçelerimizde büyük bir yatırım yaparak internet alt yapısı olmayan yerlere fiber internet getirmeyi başardılar. Diğer internet servis sağlayacılarına başvuru yapıp interneti bağlanmayan ve kopma sorunu, hız problemi yaşayan kullanıcılar artık rahat ve hızlı bir şekilde internetin keyfini süreceklerdir Bu firma tamamen kaliteli internet hizmeti vermeyi taahhüt ediyor. 


Çok kısa sürede bir çok abone sayısına ulaşan FİBERİX internet siz Karasulu ve Kocaali'lerin hizmetinde. FİBERİX Firması hizmetlerinden mennum olmayan abonelerin 15 gün içersinde geri iade etmeyi taahhüt ediyor.

Ridvan KARA

YORUM EKLE
YORUMLAR
Salih cumhur say
Salih cumhur say - 3 yıl Önce

Adil kullanım kotası var diğerlerinde yok fiyat yüksek

Samet tarakçı
Samet tarakçı - 3 yıl Önce

İnternette 49 tl ye 15 mbps 75 gb akn var 75 gb aknyi geçerseniz hızınız 5 mbps olur internetiniz devam eder sınırsızdır. Bu kalitede bu hızda size başka hizmet veren varsa gelsin görelim 15 mbps hızı görmeyen müşterilere parası iade edilecektir. İsteyene istediği hızı verebiliriz 100mbps hız isteyin onu da verelim varsa almak isteyen .

ardichko
ardichko - 3 yıl Önce

diğerlerinde AKN yok diyen arkadaş bir örnek göstersin. 15 mbit ve üzeri hızı AKN siz Karasu ve Kocaali de bizden daha ucuz veren bulun aynı fiyatın altına size internet vereceğiz

seyhan serdaroğlu
seyhan serdaroğlu @ardichko - 1 yıl Önce

antwifi var ben evimde kullanıyorum 16/2 hız var aylık 75 tl ödüyorum kota yok zaten sözleşme hiç yok kontörlü sistem param oldukça yüklüyorum ve 30 gün boyunca kullanıyorum gayet te memnunum.

SIRADAKİ HABER