PepCoin’le sürpriz hediyeler kadınları bekliyor!

Kadınların dijital asistanı Pepapp’ın kullanıcılarına uygulama içerisinde vakit geçirirken bazı görevleri yerine getirmesi karşılığında onlara kazandırdığı PepCoin mekanizması, yeni güncelleme ile yayına girdi.

PepCoin’le sürpriz hediyeler kadınları bekliyor!

Birbirinden farklı hediyeler sunan ve hem premium hem de ücretsiz kullanıcılara açık olan PepCoin, 19 Mayıs itibariyle yayınlandı. 

Kadınların regl, yumurtlama ve doğurganlık dönemlerini takip eden; eğlenceli ve bilgilendirici tavsiyeleriyle kendilerini iyi ve mutlu hissetmelerini sağlayan ve bu konuda da Türkiye’de ilk olma özelliği taşıyan Pepapp, kullanıcılarına bir regl takviminden çok daha fazlasını sunuyor. Kullanıcısını çok iyi tanıyan, onun istek ve ihtiyaçlarını dikkate alan, sadece ona özel tavsiye ve mesajlarla gününü güzelleştiren Pepapp, şimdi de PepCoin özelliğiyle birbirinden farklı hediyeler kazandırmaya başladı. 

Pepapp şimdi “PepCoin” ile kullanıcısına özel hediyeler sunuyor 
Bu güncellemeyle Pepapp kullanıcıları, Pepapp’a özel sanal para PepCoin’le ve bu parayı değerlendirip ürünler kazanabileceği PepStore ile tanışıyor. Kullanıcılar, önce PepStore içerisinde bulunan ürünlerden en çok istediklerini belirliyor; kendisi uygulama içinde vakit geçirirken PepCoin’lerini biriktirerek o ürünü kazanma şansı da yakalıyor. 

Tüm kullanıcılara açık olan uygulama içinden kadınlar, her gün maksimum 2 reklam izleyerek 20 PepCoin kazanabiliyor. Premium kullanıcılar ise ekstra 100 PepCoin’le bu maceraya başlayıp her gün 2 kat PepCoin kazanabiliyor. Bunları her ay sürpriz ürünlerle düzenlenecek açık artırmalarda teklif vererek kullanabiliyor veya çeşitli markalara ait indirim kodları gibi sanal ürünleri hemen alarak değerlendirebiliyor. 

Her adımını kadınların istek ve ihtiyaçları doğrultusunda atan, onlar için kendini sürekli yenileyen Pepapp, önceki günlerde aldığı yatırımları duyurmuştu. Son olarak Bensu Soral’dan yatırım alan Pepapp’ı bugün 2 milyon kadın olumlu geri dönüşlerle kullanıyor. 

Pepapp’ı ücretsiz olarak indirmek ve eğlenceli dünyasına dahil olmak için: https://onelink.to/letspepapp 

Kocaali Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER