Ücretsiz PUBG Lite çıkmadan rekor kırdı

Dünyaca ünlü Battle Royale oyunu PUBG’nin düşük sistemli bilgisayarlar için geliştirilen versiyonu ülkemizde ön kayıt sürecine girdi.

Ücretsiz PUBG Lite çıkmadan rekor kırdı

Ücretsiz PUBG Lite 9 Mayıs’ta başlayan ön kayıtta rekor kırarak tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

9 Mayıs’ta ön kayıtların başladığı ücretsiz PUBG Lite Türkiye için kayıtlar 23 Mayıs’a kadar sürecek. Oyun 21 Mayıs günü ön indirmeye açıldı. İlk iki hafta içinde 300 binden fazla ön kayıt alan oyun, bir rekora imza atmış oldu.

Oyunda ilk 50 bin kaydın ardından M416 Kaplan ve Çita Paraşütü hediye edildi. 150 bin kayda ulaşınca hediyeler Atkı (Siyah), Gözlük (Sarı), PUBG Atkısı (Altın) ve Uzun Kollu Çizgili Gömlek (Sarı) olarak değişti. Son olarak 300 bin kaydın ardından Sporcu Üst (Kırmızı) ve Kanlı Askeri Pantolon ödülleri açıklandı.

Oyunun sloganı #herkesePUBGLITE. Ülkemizde milyonlarca oyuncuya sahip oyun, bu sayede düşük sistemli masaüstü ve dizüstü bilgisayarlarla da oynanabiliyor. Son hayatta kalanan kazandığı oyun her modern PC ve dizüstüde ücretsiz olarak oynanacak.

Ayrıca, PUBG LITE sosyal medya hesaplarını takip ederek, Facebook Live üzerinde düzenlenen canlı yayınlara katılarak PUBG yetkililerinden oyun hakkında daha fazla bilgi almak mümkün.

Ücretsiz PUBG Lite Türkiye için 23 Mayıs’tan itibaren oynanabilir olacak.

Kocaali Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER