EMİTT Telaşı Başladı

Bu yıl 17.si 24-27 Ocak 2013 tarihleri arasında Beylikdüzü TÜYAP Fuar alanında gerçekleştirilecek olan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı EMİTT’e üçüncü kez katılacak olan Kocaali, geçtiğimiz hafta içi düzenlenen toplantının ardından fuar hazırlıkları için düğmeye bastı.

EMİTT Telaşı Başladı
Kocaali Kaymakamı Ahmet Odabaş başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar, Ak Parti İlçe Başkanı Basri Burak Ak, İl Genel Meclis Üyeleri Şaban Kanbur, Halit Depe, MHP İlçe Başkanı Kemal Din, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve iş adamlarından oluşan yaklaşık otuz kişi katıldı. Kocaali Kaymakamlığı’na ait toplantı salonunda düzenlenen ve EMİTT 2013 hazırlık çalışmalarının görüşüldüğü toplantı yaklaşık bir saat sürdü.

Konuya ilişkin açıklamada bulunan Kocaali Kaymakamı Ahmet Odabaş, EMİTT 2013’e katılımın ilçenin tanıtımı açısından önemli olduğunu vurguladı. “Dünyanın sayılı organizasyonları arasında yer alan ve bu yıl 17. Kez düzenlenecek olan EMİİT fuarına Kocaali bu yıl üçüncü kez katılmaya hazırlanıyor.

Ancak böyle büyük bir organizasyonda yer almak bir takım zorlukları da beraberinde getiriyor. Yerel idarecilerimiz başta olmak üzere sivil toplum kuruluşlarımız ve siz değerli iş adamlarımızın da desteği ile bunu aşabileceğimizi ve bu büyük organizasyonda ilçemizi en iyi şekilde tanıtacağımızı düşünüyorum” dedi.

Erman CİNASOĞLU

Güncelleme Tarihi: 28 Mart 2013, 15:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER