Global Turizm Forumu'na Sakarya'dan Volkan Nurcalı katıldı...

Dünya'nın önde gelen ve turizm konusunda karar vericiler olarak bilinen ünlü isimler, "Covid-19 ve sonrası dönemi değerlendirmek" için Global Turizm Forumu’nda bir araya geldi.

Global Turizm Forumu'na Sakarya'dan Volkan Nurcalı katıldı...

İstanbul’da gerçekleşen ve Dünya'nın 30 ülkesinden 500 bin kişinin izlediği foruma Sakarya'dan İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü'nde İş Sağlığı ve Güvenliği ve Ekoturizm Uzmanı olarak görev yapan Volkan Nurcalı katıldı. 
Dünya'nın bir çok ülkesi ve Türkiye genelinde Turizm adına düzenlen toplantı, fuar ve etkinliklerde Sakarya’yı başarılı bir şekilde başarı ile temsil eden Sakarya İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü'nde İş Sağlığı ve Güvenliği ve Ekoturizm Uzmanı olarak görev yapan Volkan Nurcalı; İstanbul Çırağan Palace Kempinski’de gerçekleşen 30’dan fazla ülkenin önde gelen ve turizm konusunda karar vericiler olarak bilinen ünlü isimlerin katıldığı Global Turizm Forumu'nda Dünya Turizm Başkanı Bulut Bağcı nın özel davetlisi olarak yerini aldı. Zirve sonrası açıklamalarda bulunan Turizm Uzmanı Volkan Nurcalı; "Bu büyük katılımlı zirve, ülkemiz ve İlimiz için önemli bir gelişmedir" dedi. Zirvede yapılan konuşmalarda ise; Avrupa Parlamentosu Başkanı Sassoli, vatandaşların ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda yeni seyahat kuralları set edilmesini gerektiğini söylerken, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu da spor turizminde krizin fırsata dönüştürülmesi için çalışmalar yürütüleceğini belirtti.

 

Kocaali Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER