İspiroğlu Her Turist Karasu’dan Memnun Ayrılmalı

Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu, Karasu’nun turizm beldelerinde memnuniyetin en yüksek seviyesi olması gerektiğini söyledi.

İspiroğlu Her Turist Karasu’dan Memnun Ayrılmalı
Yaz sezonunun yavaş yavaş bittiği Karasu İlçesinde, havanın sıcak gitmesi dolayısıyla sahiller denize girerek serinlemek isteyenlerle dolup taşıyor. Hava sıcaklığının 28 dereceyi bulduğu Karasu da tatilciler denizlere akın etti. Hem serinlemek, hem de deniz ve güneşin tadını çıkarmak isteyen vatandaşlar Karasu’da plajları doldurdu.

Temiz denizi sayesinde her yıl binlerce tatilciyi ağırlayan karasu bu yıl da hareketli geçiyor.  Özellikle hafta sonları Karasu sahilleri yerli turistlerle dolup taşıyor. Kimisi güneşleniyor, kimisi denizde serinliyor. 

“İspiroğlu Turistte İyi Davranın”
İspiroğlu, tatilcilerin gözdesi olan ve yaz sezonunu yoğun geçiren Karasu’da vatandaşların memnuniyeti için bütün görevlilerin azami hassasiyet göstermesi gerektiğini belirtti. İspiroğlu,” karasu acısından turizm çok önemli. İlçemizin turizm hizmet kalitesinin ve vatandaş memnuiyetinin yüksek olmasını çok önemsiyorum.

Zira buradaki en ufak olumlu veya olumsuz intibaın İlçemize ciddi yansımaları oluyor. Karasu’dan memnun ayrılar bir yerli ya da yabancı turist İlçenin her yerde reklamını ve tanıtımını yapıyor. Karasu’ya gelen her vatandaş buradan memnun ayrılmalı. İlçemize turizm amacıyla gelen vatandaşlara en iyi hizmeti verebilmek için bütün görevlilerin hassas davranmalarını istiyorum ”dedi.

Mehmet KARAKAŞ

Güncelleme Tarihi: 31 Ağustos 2015, 11:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER