Kocaali yine parladı

Kocaali bu yıl 18. si düzenlenen EMİTT Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’nda dördüncü kez boy gösterdi.

Kocaali yine parladı
Kavrulmuş ve işlenmiş çikolatalı fındık ürünlerinin yanı sıra ilçenin doğal güzelliklerinin ön planda tutulduğu Kocaali standı çok sayıda ünlü ismi ağırladı.
Bu yıl 18.si düzenlenen EMİTT Doğu Akdeniz Turizm ve Seyahat Fuarı’na dördüncü kez katıldı. 30 Ocak – 2 Şubat tarihleri arasında TÜYAP Fuar alanında gerçekleşen fuarda, Doğu Marmara Kalkınma Ajansı’nın sorumluluk alanında bulunan Salon 8/A’da boy gösteren Kocaali yöresel ürünleri ve doğal zenginlikleri ile dikkat çekti.

Kocaali Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Süleyman Memiçoğlu, Belediye Özle Kalem Müdürü Güven İkiz, Belediye İnternet Sitesi sorumlusu Fatih Hasanoğlu, Ulaşım Sorumlusu Adnan Keçecioğlu, Antik Maden Deresi Tesis Müdürü Soner Kazancı ve Stant sorumlusu Elif Uçar’ın görevli olduğu stantta Metzel İnşaat Dış Ticaret Şirketi tarafından işletilen Antik Maden Deresi Tesisleri, kavrulmuş ve çikolatalı fındığı, yöresel ürünleri ve doğal güzellikleri tanıtıldı. Fuar süresince Kocaali standı emitt.kocaali.bel.tr internet sitesi canlı yayınlanarak ziyaret edemeyen vatandaşlar için izleme imkanı sunuldu. Turizmin Parlayan Yıldızı sloganı ile dört gün boyunca göz dolduran Kocaali standı ünlü isimlerin de uğrak yeri oldu.

Çok sayıda üst düzey bürokratın yanı sıra program yapımcısı Gafur Uzuner, manken Tuğba Özay gibi ünlü isimler Kocaali standını ziyaret ederek ilçenin doğal ve kültürel zenginliği ile ilgili bilgi aldı, stantta ikram edilen yöresel ürünler ile yakından ilgilendi.

Erman CİNASOĞLU

Güncelleme Tarihi: 07 Şubat 2014, 20:44
YORUMLAR
güven
güven - 6 yıl Önce

başarılar

SIRADAKİ HABER