Maden Deresi 2014 Sezonunu Açtı

Sakarya Kocaali İlçesinde bulunan ve eşsiz güzelliğe sahip olan Maden Deresi 2014 sezonunu açtı.

Maden Deresi 2014 Sezonunu Açtı
banner97
Metlez İnşaat dış Tic. Ltd. Şti. Antik maden deresi işletme müdürü Soner Kazancı ise şunları söyledi: “Kocaali ilçesi; Karadeniz sahili, Yeşil alanları, Akarsuları ve Antik Maden Deresi gibi Doğal güzellikleri ile turizmin gözbebeği olma yolunda ilerlemektedir. Yazın sahili ile birçok yerli ve yabancı ziyaretçinin uğrak yeri olmaktadır.

Kocaali İstanbul ve Ankara gibi büyük şehirlerimize yakın olması sebebiyle insanların hafta sonu tatili geçirmek için Maden Deresini seçtiği yerler arasında bulunmakta. Maden Deresi’nin doğal güzelliği, dinlenme alanları, mesire yerleri, doğal alabalık tesisleri, şelalesi, bungalov evleriyle ve akarsuyu insanların yorgunluklarını atmada ve güzel bir tatil yapmalarında en büyük etken olmuş bir yer.”

Kiremitte Alabalık
Kazancı şöyle devam etti: “Özellikle hafta sonları piknik yapmaya binlerce misafir gelmektedir. Maden Deresi’nde 5 -6 bin kişiye hizmet verecek çok büyük bir alanda piknik sahamız da bulunmaktadır. Maden Deresi’nde görmeye değer muhteşem şelalemiz, mağaralarımız, akarsularımız var. Doğal güzelliğiyle kiremitte alabalık zevkine varacağınız bir yer burası.” Mehmet KARAKAŞ

Güncelleme Tarihi: 05 Nisan 2014, 16:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER