Sapanca Sahra Kütük Evler Farklı Hissettiriyor

Kütükevler projesiyle dikkatleri üzerine çeken ve farklı bir konsept ile Sapanca'da hizmet veren Issa Riad İnşaat Gayrimenkul, bölgeye önemli bir turizm değeri katmanın da mutluluğunu yaşıyor.

Sapanca Sahra Kütük Evler Farklı Hissettiriyor

Issa Riad İnşaat Kütük ev projesini hayata geçirerek Sapanca' ya turizm alanında da hizmet vermeye başladı. Şirketin kurucusu ve yönetim kurulu başkanı Riad Issa aslen Urfa asıllı Türkmen Aşireti olup uzun yıllardır Sapanca'da yaşamaktadır. Büyük yatırımcıların ilgisini  yaptığı projelerle Sapanca' ya çekmeyi başarmış iş adamı Riad Issa  Sapanca Sahra Kütük evler projesi ile herkesin hayali olan evlerde konaklama imkanı sunuyor.

Sapanca'ya yeni bir güzellik daha.. 

Tamanen ahşap kütük yapılar, modern mimari ve en önemlisi doğayla başbaşa  ve Sapanca Gölüne karşı manzarasıyla Issa Riad imzalı Sahra Kütük Evlere yurt dışı ve yurt içi turistlerin de bir numaralı ilgi odağı haline geldi. Rezervasyonların adeta bir yıla kadar dahi yayıldığı öğrenilen proje alanında 4 adet kütük ev olup iki ayrı dizayna sahipler. 1 ve 2 Nolu evler 1 adet çift kişilik yatak, 2 adet tek kişilik yatak ile 4 kişiliktir. Bu evlere havuzlu ve havuz basında kamelyalı ve barbekü eşlik ediyor. 
3 ve 4 Nolu evlerde ise, 1 adet çift kişilik 5 adet tek kişilik yatak mevcut. Bu evler de kendine ait bahçesi ve barbekusu bulunuyor. 

Sapanca Kadıpınar Köyü, Güldibi mahallesi Senaiye sokak no:6 adresinde merak edenler yerinde projeyi görebilirler. 

İletişim: 0544 235 25 54 
İnstagram: sapancasahrakutukev

Levent CANDAN

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER