Yaz Ayının Son Günlerinde Maden Deresi Doldu Taştı

Sakarya’da havaların güzelliğini fırsat bilen ve yazın son günlerinde vatandaşlar, hafta sonunu Kocaali Maden deresinde yeşili, suyu, Şelalesi,mağarası, çiçeği ve çevre düzeni ile göz kamaştıran alanlarına akın etti.

Yaz Ayının Son Günlerinde Maden Deresi Doldu Taştı
Sakarya Karasu ve Kocaali İlçesinin önemli piknik alanlarından Maden Deresini sabahın erken saatlerinden itibaren doldurmaya başlayan piknikçilerin bir kısmı da şelaleye yürüyerek yazın son günlerinin tadını çıkarıyorlar. Bir kısmı da ailece keyifli bir piknikle huzurlu ve neşeli bir gün geçirdiler.

Hafta sonunu Maden deresine piknik yapmak için gelen gençlerden  Mehmet Şahin ise Maden deresinin mükemmel çevre düzenlemesi ve piknik alanıyla çok beğendiklerini belirtti. Mehmet Şahin,”Hafta sonları piknik yapmak için fırsat buldukça Maden Deresini tercih ediyoruz.

Bugünde havanın sıcak olması sebebiyle ve yazın son günlerinde şelaleye çıkarak suyun altına girdik ve yorgunluğumuzu attık.  Hafta sonları yaptığımız piknik. Hafta içi yorgunluğumuzu, stresimizi atıyor ve yeni haftaya moralli olarak başlamamızı sağlıyor” dedi.Mehmet KARAKAŞ

Güncelleme Tarihi: 31 Ağustos 2014, 18:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER