Başkan ŞENLİKOĞLU; ”Babalar Günü Kutlu Olsun”

Büyük Birlik Partisi Aile Kadın ve Engelli Sakarya İl Başkanı Tuba Kübra Şenlikoğlu 19 Haziran Pazar günü kutlanacak olan Babalar Günü kapsamında bir mesaj yayınladı.

Başkan ŞENLİKOĞLU; ”Babalar Günü Kutlu Olsun”

Başkan Şenlikoğlu ” Baba ailenin merkezindedir” dedi.

Şenlikoğlu mesajında şu ifadelere yer verdi; ”Varlıklarıyla onurlandığımız babalarımız, bizlere yaşamın anlamını ve tüm güzelliklerini öğretirken sadece çocukları için iyi bir gelecek hazırlayabilmek ve aile mutluluğunu sağlayabilmek için her türlü fedakarlığı gösteren değerli varlıklarımızdır. Bizlerle sevinen, bizlerle üzülen ve bizleri mutlu gördükçe daha da mutlu olan babalarımıza hak ettikleri değeri vermeli ve onlara karşı saygıda asla kusur etmemeliyiz.

Türk örf ve adetlerinde baba, ailede merkezi konumdadır. Evin direği ve ailenin dayanak noktasıdır. Çocuklarını himaye eden, kuşatan, güven veren, varlıklarıyla yaşamımızı güzelleştiren, mutlu yuvalarımızın en değerli varlıklarıdır. Varlıklarıyla ailesine güç veren şefkat ve merhamet abideleri babalarımızı, sadece yılın bir günü değil, hayatımızın her anında anmak, onlara sevgimizi göstermeliyiz. Bu duygu ve düşüncelerle, yaşamımızın her anında varlıklarıyla bizlere güç veren;
Şehit Lider Muhsin Yazıcıoğlu’nun, başkalarının çocukları babasız kalmasın diye kendi çocuklarını babasız bırakan şehitlerimizin, elleri öpülesi kahraman şehit babalarının, ebediyete intikal etmiş babalarımızın, tüm babaların ve baba adaylarının Babalar Günü’nü en içten duygularımla kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”

Kocaali Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER