Fikri ve Merve Çifti Mutluluğa Evet Dedi 

Sapanca Belediyesi Fen İşleri Müdürü Fikri Ayanoğlu, muhteşem nikâh töreniyle dünya evine girdi. 

Fikri ve Merve Çifti Mutluluğa Evet Dedi 

Düzenlenen görkemli düğün sosyal mesafe gözetilerek gerçekleştirildi. Konukların pandemi tedbirleri nedeniyle ayakta katıldıkları törene iş ve siyaset camiasının önde gelen pek çok ismi katıldı. Metin-Hicran Ayanoğlu’nun oğlu, Fikri Ayanoğlu ve Rıdvan-Nimet Serdaroğlu’nun kızı Merve Serdaroğlu Sapanca Çınar Park’ta gerçekleştirilen nikâh töreniyle hayatlarını birleştirdi. 

Saygı ve sevgi ile bütün güçlükler aşılır 
Çiftin nikâhlarını Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen, kıydı. Çifte Mutluluklar dileyen Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen, aile olmanın önemine dikkat çekerek, “Geleceğimizi emanet edeceğimiz bireylerin yetişmesinde ailenin yapısı çok önemlidir. Saygı ve sevgi ile bütün güçlükler aşılır bunu asla unutmayın. Bugün burada nikâhını kıydığımız Fikri ve Merve çiftimize sağlıklı, mutlu, aile olma bilincinde olan bir hayat diliyorum. Allah mutluluklarını daim etsin. Birbirine seven bu gencimize Rabbim her iki cihanda da mutlu mesut ve bahtiyar eylesin inşallah” şeklinde konuştu.

Dost ve akrabalarımıza sonsuz teşekkürler
Sapanca Belediyesi Fen İşleri Müdürü Fikri Ayanoğlu;  nikâh merasimine katılan herkese teşekkür etti ve Ayanoğlu; ”Bu mutlu günümüzde yanımızda olup bizleri onurlandıran Sapanca Belediye Başkanı Sayın Özcan Özen’e, Sapanca Eski Belediye Başkanı Osman Nuri Erdoğan’a, TBMM Meclis Başkan Vekili Kocaeli Milletvekili Haydar Akar’a, Kocaeli İl Başkanı Özgür Harun Yıldızlı’ya, Sapanca AK Parti İlçe Başkanı Yunus Gümüşel’e, Sapanca AK Parti Belediye Meclis üyelerime, MHP Sakarya İl Kadın Kolları Başkanı Elif Saral Uzun’a, Doğruyol Sapanca Eski İlçe Başkanı Salih Serdaroğlu’na, CHP Genel Başkan Yardımcısı Grup Başkan Vekili Engin Özkoç’a, CHP Sakarya İl Başkanı Ecevit Keleş’e, Mahalle Muhtarlarıma, aile büyüklerimize, tüm dost ve akrabalarımıza bizleri yalnız bırakmayarak en mutlu günümüz de yanımızda oldukları için sonsuz teşekkür ediyorum” diye belirtti. Nikâh sosyal mesafe kuralına uyularak takı töreniyle devam etti.

Kocaali Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER