Gençlik Spora Kızılay’dan Madalya

Uzun süredir kan bağışı çalışmalarına destek veren Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Sakarya Kızılay Kan Bağışı Merkezinin ortaklığı ile,

Gençlik Spora Kızılay’dan Madalya

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı 12 Yurt Müdürlüğünde, Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğü Eğitim Faaliyetleri talimatında yer alan Gönüllülük Faaliyetleri kapsamında Kan Bağışı faaliyetleri gerçekleştirildi.
Bu kapsamda gerçekleşen faaliyetler doğrultusunda, Kızılay Genel Merkezleri Genel Başkan Dr. Kerem KINIK imzasıyla gönderilen Kurumsal Bağış Madalyası- Bronz Madalya takdim edilmek üzere Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nde ödül töreni düzenlendi.
Düzenlenen Ödül Törenine Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürü Arif Özsoy,  Eğitim, Sosyal, Kültürel ve Sportif Faaliyetler Birimi Şube Müdürü Suzan Yazıcı Arabul, Gençlik Hizmetleri Şube Müdürü Yavuz Çangır, Sakarya Kızılay Kan Bağışı Merkezi Müdürü Emre Kaya, Kan Bağışçısı Kazanım Uzmanı İlke Dözlek ve Ümit Baycan katılım sağladı.

İl Müdürü Arif Özsoy; “Düzenlemiş olduğumuz eğitim faaliyetleri kapsamında yurtlarımızda gerçekleştirilen kan bağışlarından dolayı sağladığımız bu başarı gurur verici bir başarıdır. Emeği geçen arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum.” İfadelerinde bulundu.
 

Kocaali Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER