HEM Müdürü İçin Kuran-ı Kerim Okutuldu

Sakarya kamuoyunu şok eden olay sonucu vefat eden Adapazarı Halk Eğitim Merkezi Müdürü Abdulvahit Uygar için kurum personeli tarafından Kuran-ı Kerim okutuldu.

HEM Müdürü İçin Kuran-ı Kerim Okutuldu

Girişimci özelliğiyle başarılı çalışmalara imza atan Halk Eğitim Müdürü Abdulvahit Uygar kardeşi tarafından gerçekleştirilen silahlı saldırı sonucu 26 Nisan Salı Günü akşamı vefat etmişti. Sakarya eğitim camiasında büyük üzüntüye neden olan olayda hayatını kaybeden Abdulvahit Uygar’ın cenazesi kendisi gibi öğretmen olan eşinin memleketi Hatay’ın Hassa İlçesinde toprağa verildi. Abdulvahit Uygar’ın toprağa verildiği günün akşamında yakın çalışma arkadaşları, öğretmenler, usta öğreticiler ve kurum personelinin katılımıyla Adapazarı Halk Eğitim Merkezinin Çok Amaçlı Salonunda Kuran-ı Kerim okundu, dualar yapıldı.

Yaşananları ve olayın şokunu henüz üzerinden atamayan kurum personeli çok sevdikleri müdürlerinin yapılan güzel çalışmalar sonrasında kendilerine teşekkür ettiğini ve aile fotoğrafında bir araya geldiklerini anarak, “Çok üzgünüz. Allah rahmet eylesin. Mekânı cennet olsun inşallah. Hepimizin başı sağolsun. Kıymetli eşine ve çocuklarına sabır diliyoruz” dediler.  

Kocaali Haber

YORUM EKLE
YORUMLAR
Naci Sonar
Naci Sonar - 1 yıl Önce

Dualar yapılmaz edilir. Türkçe öğrenin önce.

SIRADAKİ HABER