Kızılay İhtiyaç Sahipleri için Sahaya İndi

Adapazarı Kızılay Şubesi öncülüğünde SATSO 7. Meslek Komitesi (Isıtma-Soğutma ve Mekanik Tesisat Sektörü) ve Sakarya Genç MÜSİAD işbirliğiyle ihtiyaç sahiplerine yönelik ziyaret ve yardım organizasyonu gerçekleştirildi. 

Kızılay İhtiyaç Sahipleri için Sahaya İndi

Adapazarı’nın birçok mahallesindeki yardım dağıtımına AK Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek te katıldı.

Ramazan Ayının manevi ikliminde toplumsal dayanışma ve yardımlaşmanın güzel bir örneğinin sergilendiği ziyaretlere katılan Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, Adapazarı Kızılay Şubesi Başkanı Nur Gülşan, SATSO Yönetim Kurulu Üyesi Doğan Çatalbaş, SATSO 7.Meslek Komitesi Başkanı Hayrettin Uçkaç, Genç MÜSİAD Başkanı Enes Boz ve yönetim kurulu üyeleri ile Kızılay Gönüllüleri bağışçılarla ihtiyaç sahipleri arasındaki köprü görevini yerine getirerek vatandaşlarımızın yüzünü güldürdüler.

Kızılay Adapazarı Şubesi Başkanı Nur Gülşan, paylaşma duygusunun en yoğun yaşandığı Mübarek Ramazan Ayı’nda destekçilerle birlikte anlamlı bir organizasyonu gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirterek, “Kızılay Adapazarı Şubemizin öncülüğünde sivil toplum kuruluşlarıyla işbirliği içinde Ramazan faaliyetleri çerçevesinde SATSO 7. Meslek Komitesi ve Genç MÜSİAD'la birlikte düzenlediğimiz yardım organizasyonu çok verimli geçti. Yardımlaşma kampanyamıza katılarak bizlere destek olan Sakarya Milletvekilimiz Sayın Çiğdem Erdoğan Atabek hanımefendiye ve tüm gönüllülerimize gösterdikleri ilgi ve katılımlarından dolayı teşekkür ederiz.” dedi.

Kocaali Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER