Kuban Gold, 8 Mart'ı çiçeklerle kutladı

Ülke genelinde mağaza sayısını altıya çıkararak, sektöründe büyüme hedeflerine her adımda yaklaşan ve ayrıca sosyal alanlarda da ismini sıkça duyurarak,

Kuban Gold, 8 Mart'ı çiçeklerle kutladı

Ülke genelinde mağaza sayısını altıya çıkararak, sektöründe büyüme hedeflerine her adımda yaklaşan ve ayrıca sosyal alanlarda da ismini sıkça duyurarak, İnstegram paylaşımlarıyla dikkat çeken Kuban Gold Kuyumculuk, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle, kadın müşterilerine dağıttığı karanfile bu günlerinde onları unutmadığını bir kez daha gösterdi.
Öncelikle bayan personeline isimlerine özel hazırlanan çiçek hediye eden Kuban Gold Yönetim Kurulu Başkanı Kamil Kanar; kadın müşterilerine de unutmayarak, onlara anlamlı bir karanfil verdi. 

Sakarya Hilmi Kayın A Plus Mağazası ve Cevat Bey Mağazası ile Kocaeli Özdilek AVM Mağazası, Yalova Star AVM Mağazası, Eskişehir Özdilek AVM Mağazası ve Bursa ÖzdilekPark AVM Mağazası'yla en iyi hizmeti sürdüren Kuban Gold' un bu jesti karşısında müşterilerinin memnuniyeti dikkatlerden kaçmayarak, teşekkür edildi.

Tüm güzelliklerin cesur kadınlara değer olduğunu vurgulayan Kuban Gold Genel Müdürü Esma Büşra Bak; "Dünyayı güzelleştiren, sanata yön veren, sanatçıya ilham katan, güçlü, sabırlı, başarılı tüm Kadınlara, Kuban Gold Yönetim Kurulu Başkanı Kamil Kanar ve tüm Kuban Gold ailesi adına teşekkür ederiz. Herşey Kuban Aşkına. Çünkü biz bir aileyiz" dedi.

Levent CANDAN

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER