Meksikalı Prof. Doktor İkinci Kez Karasu'da

Sonbahar ayının son günlerinde, Karasu İlçesine gelen, Meksikalı Prof. Dr.Carlos Arroya ikinci kez geldiğini ve çok mutlu olduğunu söyledi.

Meksikalı Prof. Doktor İkinci Kez Karasu'da
banner97
Güzellikleriyle ilgi çeken Yenimahalle’ye gelen Meksikalı Prof. Dr.Carlos Arroya yeni mahalleyi çok beğendiğini fakat Yenimahalle’ye yetirince dinlenme yerlerinin olmadığı böyle güzel bir yerde tesislerin yetersiz olduğunu söylüyorum.Burada gerçekten muhteşem bir güzellik yatıyor ve bu güzelliği iyi değerlendirilirse ve tanıtımı yapılırsa Yenimahalle yabancıların uğrak yeri olur dedi. Yenimahalle’de Seramiko Cafe işletmecisi İbrahim Bayraktar’ı da ikinci kez ziyaret eden Dr. Arroya’ya burada çorba ve Balık ve közde kahve ikram edildi.
Prof. Dr.Carlos Arroya, eşimle birlikte, ikinci kez geldiğim, Karasu’ geldik. Ben ve eşim doğayı çok sevdiğimiz için bize Karasu Acarlar longozu, Maden Deresi ve yeni mahalleyi gezmemizi söylediler.Doğa tutkunu olduğumuz için güzel bir sonbahar gününde, Acarlar Longozu ve maden deresini gezdik çok beğendik ayrıca yeni mahalleye gelip doğa güzelliğine hayran kaldık. İnsanları çok sıcakkanlı ve bizlere de çok iyi davrandılar dedi. Prof. Dr.Carlos Arroya Yeni mahalle çok harika bir yer kıymetini bilin dedi.


Mehmet KARAKAŞ

Güncelleme Tarihi: 13 Mart 2017, 13:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER